Obserwuj w Google News

Dorota Wellman w nieudanej fryzurze. Widzowie DDTVN pękali ze śmiechu, gdy ją zobaczyli

2 min. czytania
06.06.2023 16:51
Zareaguj Reakcja

Dorota Wellman z "Dzień Dobry TVN" poddała się zaskakującej metamorfozie. W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym możemy podziwiać ją w dłuższych blond włosach. W komentarzach zaroiło się od płaczących ze śmiechu ikonek. Aż tak źle wyglądała? 

Dorota Wellman
fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzień Dobry TVN/East News

Dorota Wellman jest jedną z najpopularniejszych prezenterek  "Dzień dobry TVN". Razem z  Marcinem Prokopem od wielu lat tworzą niezrównany duet, ceniony za inteligencję i błyskotliwe poczucie humoru. W wydaniach z ich udziałem nigdy nie jest nudo, a przy tym żart nie przekracza granicy dobrego smaku. Ostatnio Dorota  Wellman i Marcin Prokop postanowili odegrać słynną scenę z "Titanica". Ale jeszcze bardziej ubawiło fanów zdjęcie z planu śniadaniówki, które trafiło na instagramowy profil TVN. 

Redakcja poleca

Dzień dobry TVN: Dorota Wellman w blond włosach 

Zdjęcie stało się materiałem na mema. Oto widzimy na nim Dorotę Wellman w dłuższych blond włosach, a obok niej Marcina Prokopa w równie szalonej peruce. - Kiedy mój fryzjer trochę zaszalejeA miał tylko podciąć końcówki... - brzmi opis. 

- Jezu, nie! Zwolniłabym od razu tego fryzjera - krzyczą internauci.

W komentarzach zaroiło się od płaczących ze śmiechu ikonek. Sądząc po reakcjach, Dorocie Wellman raczej taka fryzura nie służy i lepiej, żeby pozostała przy swoich ciemnych krótkich włosach. 

Dorota Wellman i Marcin Prokop poddali się metamorfozie

Przypomnijmy, że zdjęcie pochodzi z 2018 roku. Dorota Wellman i Marcin Prokop postanowili sprawdzić, jak wyglądaliby w wybranych perukach. Prokop wybrał fryzurę à la The Beatles, z kolei Wellman postawiła na średniej długości włosy ze skośną grzywką. Co ciekawe, wówczas fani piali z zachwytu i radzili prezenterce sprawić sobie takie włosy naprawdę. 

Może faktycznie gwiazda powinna przemyśleć ten pomysł? Co wy na to?