Obserwuj w Google News

Filip Chajzer wystawił na WOŚP samego siebie. Co oferuje gwiazdor TVN?

2 min. czytania
26.01.2023 12:53
Zareaguj Reakcja

Filip Chajzer dołączył do grona gwiazd wspierających Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Prowadzący „Dzień dobry TVN” nie wystawił na licytację rzeczy, a wręcz… usługę. Filip Chajzer zaprosi zwycięzcę do swojej willi na Mazurach. Jednak odwiedziny w domu prezentera to nie wszystko.

Filip Chajzer
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Filip Chajzer pomaga w tegorocznym 31. finale WOŚP, którego hasłem jest „Chcemy wygrać z sepsą!”. Wśród gwiazd bryluje trend wspólnego spędzenia czasu ze zwycięzcą licytacji. Tak zrobiła m.in. Sandra Kubicka. Z kolei Andrzej Grabowski oferuje odkurzenie mieszkania, a Marta Wierzbicka zabranie na plan serialu „Na Wspólnej”. Filip Chajzer nie był gorszy.

Zobacz także:  Filip Chajzer odejdzie z „Dzień dobry TVN”? W stacji aż huczy od plotek

Filip Chajzer z okazji WOŚP zaprosi do domu i stanie się lokajem

- Co powiecie na szampana w jacuzzi, którego podam osobiście na tarasie mojej mazurskiej rezydencji? Najpiękniejsze co mogę w tym roku przekazać na licytację dla WOŚP to niezapomniany czas. […] - zachęcał Filip Chajzer na swoim Instagramie.

Dziennikarz zaprosi zwycięzcę licytacji na weekend w domu HighZen na Mazurach we wsi Przytuły. Budynek jest ulokowany tuż nad jeziorem, a luksus aż bije po oczach: drewno, szkło, akwen, jacuzzi i piec do pizzy wyglądają zachęcająco. Wystarczy tylko spojrzeć na zdjęcia, którymi pochwalił się Filip Chajzer.

Oczywiście to nie koniec atrakcji. Filip Chajzer zrobi wszystko, aby zwycięzca poczuł się jak w zagranicznym hotelu i spróbuje sił w origami z ręczników.

- Bym zapomniał! Postaram się zwinąć łabędzia z ręcznika jak w hotelu na wakacjach za pierdylion, a jak nie wyjdzie, mam plan B – biały węgorz (z ręcznika naturalnie), równie efektowny, prosty do wykonania, a jak cieszy – obiecywał Filip Chajzer.

Redakcja poleca

- Możecie wyskoczyć z naszej oazy na chwilę, poznać arcyciekawą okolicę i wrócić nad brzeg jeziora, by zanurzyć się w poduchach wygodnych kanap. Zapraszamy w gościnę do ostoi spokoju Filipa Chajzera – czytamy na aukcji w serwisie „Allegro”.

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS