Obserwuj w Google News

Filip Chajzer zerwał z narzeczoną? Dziennikarz TVN zabrał głos

2 min. czytania
25.01.2023 09:05
Zareaguj Reakcja

Filip Chajzer miał rozstać się ze swoją świeżo upieczoną narzeczoną, Julią. Tabloidy aż huczą, a internauci krytykują gwiazdora „Dzień dobry TVN” za „skakanie z kwiatka na kwiatek” i niezdecydowanie. Dziennikarz na prośbę „Faktu” zabrał głos w sprawie.

Filip Chajzer
fot. Pawel Wodzynski/East News

Filip Chajzer pod koniec listopada poinformował świat, że jego serce jest zajęte. Bardzo szybko zdecydował się na poważny krok i na Dominikanie oświadczył się młodszej o 13 lat Julii. Radość go rozpierała i pokusił się nawet o stwierdzenie, że „taka miłość zdarza się tylko raz, na zawsze”. Czy to już koniec sielanki?

Zobacz także: Filip Chajzer pokazał zdjęcie ze szpitala. "Masa szwów i cud" [FOTO]

Filip Chajzer rozstał się z narzeczoną? Komentuje

Filip i Julia zakochali się w sobie i postanowili iść razem przez życie. Nie tylko szybko zamieszkali razem, ale też zaręczyli. Jednak „Pudelek” doniósł, że para już się rozstała. Dziennikarz TVN miał się zorientować, że tak szybki rozwój wydarzeń był pewnego rodzaju błędem.

- Filip i Julia rozstali się na początku miesiąca w niezbyt przyjaznej atmosferze. On szybko zorientował się, że popełnił błąd, bez namysłu decydując się na zamieszkanie razem i poważne deklaracje po zaledwie kilku tygodniach znajomości. Rzeczywistość okazała się o wiele mniej romantyczna niż spontaniczne zaręczyny na Dominikanie – zacytował „Pudelek” swojego informatora.

Źródło portalu przekazało również, że Filip Chajzer miał zrozumieć, że tak szybkie chwalenie się zaręczynami jest błędem. Trudno będzie mu „wyplątać się z tego związku”. Miał próbować ratować relację z ukochaną, ale jego starania spełzły na niczym.

Redakcja poleca

- W redakcji nie robi już tajemnicy, że znów jest singlem, ale jest bardzo wrażliwy na punkcie swojego wizerunku i po prostu głupio mu przyznać publicznie, że jego kolejny związek się rozpadł  - cytuje „Pudelek”.

Filip Chajzer do tej pory nie komentował medialnych doniesień. Zdecydował się jednak udzielić komentarza „Faktowi”. Dziennikarz przekonuje, że plotki na temat rozstania są czystą nieprawdą.

- Ucinam te wszystkie spekulacje. To nieprawda - powiedział Filip Chajzer.

RadioZET.pl/Fakt.pl/Pudelek.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl