Obserwuj w Google News

Filip Chajzer ostro zaatakowany przez Marcina Mellera. "Doprowadził mnie do szału"

2 min. czytania
19.01.2023 11:59
Zareaguj Reakcja

Marcin Meller odniósł się do pamiętnego występu Filipa Chajzera, kiedy ten udawał atak paniki. Dziennikarz w ostrych słowach przyznał, że był oburzony zachowaniem prowadzącego "Dzień Dobry TVN".

Filip Chajzer / Marcin Meller
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS /

Filip Chajzer ma grono oddanych fanów, ale nie da się zaprzeczyć, że jest postacią kontrowersyjną. Prowadzący " Dzień Dobry TVN" z jednej strony podbija serca wielbicieli akcjami charytatywnymi, z drugiej ganiony jest za nieprzemyślane wypowiedzi i zachowania. Wytyka mu się także pozostawienie wieloletniej partnerki i matki swojego dziecka, Małgorzaty Walczak. O oburzającym występie Chajzera nie zapomniał Marcin Meller, który w programie "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej" w ostrych słowach ocenił kolegę po fachu.

Redakcja poleca

Marcin Meller przyznał, że cierpi na ataki paniki

Marcin Meller jest autorem powieści, której główny bohater zmaga się z atakami paniki. Okazuje się, że dziennikarz sam ma podobny problem, co pozwoliło mu stworzyć wiarygodną postać. 

- Metryki nie oszukasz, nabroiło się w życiu wiele (...) i w którymś momencie głowa powiedziała: dosyć. Trafiłem do kardiolożki, która powiedziała, że to jest serce, nadmiar stresu. Żeby opisać ataki paniki głównego bohatera, nie musiałem robić dokumentacji, bo to jest dokładnie kopiuj-wklej, co przeżywałem (...) Jest to coś absolutnie przerażającego (...). Myślałem, że mam zawał, hiperwentylacja (...) To był koszmar - zdradził.

Tym większe oburzenie Mellera wywołał pamiętny występ Filipa Chajzera, który w "Dzień Dobry TVN" teatralnie odgrywał atak paniki.

Marcin Meller ostro o Filipie Chajzerze. Gwiazdor TVN ostro skrytykowany

Marcin Meller w wywiadzie dał do zrozumienia, że ataki paniki to poważna sprawa, a osoby niemające wiedzy na ten temat, nie powinny zabierać głosu. 

- Pamiętam, jak mnie doprowadził do szału pewien wesołek z telewizji, który zaczął odgrywać atak paniki w programie śniadaniowym, bo mu się wydawało, że to jest choroba psychiczna - wspominał Marcin, i choć nie wspomniał o Filipie, nie ma raczej wątpliwości, o którą sytuację chodzi.

Przypomnijmy, że zachowanie Chajzera wywołało burzę w sieci, stacja TVN została upomniana przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji, powstała nawet petycja o usunięcie prowadzącego ze śniadaniowego programu.