Obserwuj w Google News

Filip Chajzer odejdzie z „Dzień dobry TVN”? W stacji aż huczy od plotek

2 min. czytania
26.01.2023 08:13
Zareaguj Reakcja

Filip Chajzer odejdzie z „Dzień dobry TVN”? Na korytarzach TVN aż huczy od plotek co do dalszej kariery prowadzącego program śniadaniowy. Jak się okazuje, przed dziennikarzem mogą otworzyć się całkiem nowe drzwi dające kolejne doświadczenia.

Filip Chajzer
fot. Pawel Wodzynski/East News

Filip Chajzer to jeden z prowadzących „Dzień dobry TVN”. Występuje tam w duecie z Małgorzatą Ohme. O dziennikarzu jest ostatnio dość głośno i to nie tylko za sprawą zamieszania na planie śniadaniówki, gdy musiał przerwać nagrania i udać się do szpitala. Fani poważnie się martwią.

Krążą plotki, że Filip Chajzer miał zerwać ze swoją narzeczoną, Julią. W ciągu kilku tygodni zamieszkali ze sobą, a młodsza ukochana przyjęła zaręczyny. Dziennikarz miał zrozumieć, że pospieszył się ze swoimi decyzjami i uczuciami. Jednak w rozmowie z „Faktem” odciął się od tych doniesień. Cóż, jeśli w życiu prywatnym ma przeżywać zawirowania, to w zawodowym tym bardziej. Przejdzie do innego programu?

Zobacz także:  Filip Chajzer ostro zaatakowany przez Marcina Mellera. "Doprowadził mnie do szału"

Filip Chajzer odejdzie z „Dzień dobry TVN” do „Mam talent”?

Kolejne rewelacje na temat Filipa Chajzera przekazał „Fakt”. Dziennikarze ustalili, że prowadzący „Dzień dobry TVN” może otrzymać od stacji szansę na udział w innym programie – i to również w charakterze gospodarza.

Fani Filipa Chajzera mogą czuć się wniebowzięci – jeszcze więcej ich ulubieńca w TV to nie lada gratka. Jednak „Fakt” podaje, że rozmowy nad przejściem dziennikarza do „Mam talent” jeszcze trwają. Nic nie jest pewne. Jeśli się uda, będzie „śmieszkował” przed kamerami wraz z Marcinem Prokopem.

Redakcja poleca

- Rozmowy trwają, a Filip wypadł na razie najlepiej. Poza tym jest lubiany i na pewno przyciągnie się dzięki niemu przed telewizory nową widownię – powiedział „Faktowi” informator z TVN.

Teraz pozostaje pytanie, czy Filip Chajzer na dobre odejdzie z „Dzień dobry TVN” na rzecz „Mam talent”? Marcinowi Prokopowi udaje się godzić te dwie fuchy bez większych problemów. Najwidoczniej musimy poczekać na decyzję samego Filipa Chajzera. No i oczywiście producentów „Mam talent”.

RadioZET.pl/Fakt.pl

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS