Obserwuj w Google News

Fani programu „Nasz nowy dom” narzekają na Romanowską. „To już przesada”

2 min. czytania
21.09.2023 22:52
Zareaguj Reakcja

Widzowie programu „Nasz nowy dom” od samego początku nie byli przekonani do Elżbiety Romanowskiej. Chociaż pierwszy odcinek oceniono w miarę pozytywnie, to właśnie pojawiły się dość krytyczne komentarze. Nowej prowadzącej zarzuca się sztuczność oraz robienie wokół siebie niepotrzebnego chaosu.

Widzowie "Nasz nowy dom" krytykują Elżbietę Romanowską
fot. screen Instagram nasznowydom

Elżbieta Romanowska została ciepło przyjęta przez ekipę programu Polsatu „Nasz nowy dom”. Widzowie mieli inne zdanie – od lat byli przyzwyczajeni do Katarzyny Dowbor, która już niedługo zagości na ekranach w całkowicie innym formacie. Edward Miszczak również pozytywnie wypowiadał się o nowej gospodyni „Naszego nowego domu”. Fani, bacznie obserwując kolejne odcinki, zauważają coraz więcej rzeczy, które przeszkadzają im w odbiorze.

Zobacz także:  Tak Romanowska traktuje innych. Cała prawda o prowadzącej „Nasz nowy dom”

Widzowie „Nasz nowy dom” krytykują Elżbietę Romanowską

Po pierwszym odcinku nowego sezonu programu „Nasz nowy dom” widzowie mieli dość mieszane uczucia. Jedni gratulowali Elżbiecie Romanowskiej, że udźwignęła dość trudne zadanie i świetnie poradziła sobie w nowym formacie, a inni zarzucali produkcji, że nie uszanowano prośby rodziny. Mimo wszystko metamorfozy domów w kilka dni wzbudzają spore zainteresowanie.

W ostatnim odcinku „Naszego nowego domu” ekipa na czele z Elżbietą Romanowską zawitała do Góry Kalwarii. Pomocy potrzebowała pani Magdalena, która wychowuje swojego wnuka, ale też w swojej pracy pomaga osobom starszym. Mieszkanie w bloku przeszło generalny remont, którego efekty jak zwykle zrobiły wrażenie, ale dostało się Elżbiecie Romanowskiej. Komentujący na Facebooku ostro podsumowali zachowanie gospodyni programu.

- Za dużo reklamy tej Eli, to już przesada. Katarzyny nie reklamowali aż tak. Nie było takiej potrzeby. Ela się nie nadaje do tej roli, pewnie sami to widzą i dlatego wszędzie tylko ona. Dziwne to wszystko. Nowe nie znaczy lepsze - czytamy w komentarzach pod jednym z postów na profilu programu.

- Nie mam nic do pani Eli jako aktorki, ale jako prowadząca ten wspaniały program pani Ela go niszczy. Po prostu nie nadaje się do niego. Totalna pomyłka - oceniła inna osoba.

- To nie to samo co z Panią Dowbor. Od niej biło ciepło i naturalność. Z obecną prowadzącą to klapa. Sztuczność i chłód - napisała widzka.

Redakcja poleca

- Beznadziejna formuła programu!!! Rezygnacja z wcześniejszej wizualizacji zmian remontowanego domu jest totalnie nietrafiona!! Zwykły widz nie widzi co i jak jest zmieniane!!! Przedobrzyliście te zmiany, a jak wiadomo zmiany nie zawsze są na lepsze - grzmiała kolejna osoba.

Oczywiście pojawiły się też komentarze o pozytywnym wydźwięku. Chwalono, że Elżbieta Romanowska stara się odnaleźć w formule programu i pokładano nadzieję, że z każdym odcinkiem będzie tylko lepiej. Inni doceniali to, że Polsat nadal chce pomagać potrzebującym rodzinom.

Nie przegap
Maryla Rodowicz, Dawid Podsiadło, Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan
10 Zobacz galerię
fot. MARIUSZ KAPALA GazetA LUBUSKAPolska PressEast News, Karol MakuratREPORTER, TRICOLORSEast News