Obserwuj w Google News

Edward Miszczak nagle zmienia ramówkę. To przez słabe wyniki Polsatu?

2 min. czytania
21.09.2023 10:03
Zareaguj Reakcja

Polsat zmienia godziny emisji swoich programów. Edward Miszczak zdecydował, że „Real Housewives. Żony Warszawy” i „Temptation Island” dostaną nowe miejsca w ramówce. To początek końca kontrowersyjnych reality-shows?

Edward Miszczak nagle zmienia ramówkę. To przez słabe wyniki Polsatu?
fot. Paweł Wodzyński/East News

Edward Miszczak przejął stery w Polsacie na początku 2023 roku. Niestety nie zdążył przygotować ramówki na wiosnę i został zmuszony zaprezentować programy wybrane przez Ninę Terentiew. „ Pełnię Miszczaka” widzowie mieli zobaczyć dopiero jesienią. Tak też się stało, lecz nowy dyrektor programowy chyba nie do końca ma się czym chwalić. Jeszcze niedawno informowaliśmy, że widzowie niezbyt pochlebnie ocenili „Real Housewives. Żony Warszawy”. Teraz wyszło na jaw, że podobne problemy prawdopodobnie ma także „ Temptation Island”, które chyba nie powtórzy sukcesu „ Love Island”. Portal wirtualnemedia.pl podaje, że Polsat zdecydował się zmienić godziny emisji reality-shows.

Polsat w popłochu zmienia ramówkę. Edward Miszczak nie trafił w gusta widzów?

Wirtualne Media donoszą, że zmiany będą dotyczyć środowej ramówki Polsatu. Dotychczas widzowie o 20:05 mogli oglądać „Real Housewives. Żony Warszawy”, natomiast o 21:05 startowało „Temptation Island”. Programy zostały przeniesione na późniejsze godziny. Przeboje kontrowersyjnych mieszkanek stolicy będą teraz emitowane o 22:05, a „Wyspa pokus” rozpocznie się dopiero o 23:10.

Portal pisze o słabych wynikach oglądalności reality-shows. O ile pierwszy odcinek „Żon Warszawy” przyciągnął przed ekrany 488 tys. widzów, otwarcie „Temptation Island” obejrzało zaledwie 272 tys. osób. W środowe wieczory Polsat najpierw pokaże więc filmy fabularne. Przyszłość programów nie jest jeszcze jednak przesądzona. Możliwe, że pozbawione konkurencji, zdobędą widzów w nowym paśmie.

Redakcja poleca

Niedawno informowaliśmy, że Polsat ma być zadowolony z ogromnych emocji, które wywołuje „Real Housewives” i rozważa produkcję kolejnego sezonu. W reality-show musiałyby jednak zajść poważne zmiany. Niewykluczone, że zarówno „Żony Warszawy”, jak i „Wyspa pokus” cieszą się też popularnością w internecie i dobrze oglądają się na Polsat Box Go.

Po godzinie 23:00 można też emitować nieco odważniejsze programy skierowane do pełnoletniego odbiorcy. Czyżby zdecydowano się więc zaskoczyć widzów i pokazać w reality-show sytuacje, które do tej pory były cenzurowane? Czas pokaże. Do tej pory Polsatowi nie przeszkadzała jednak emisja programów wczesnym wieczorem.

Nie przegap
Tomasz Preniasz-Struś, Joanna Borysewicz, Mike Tyson
10 Zobacz galerię
fot. niutek0YouTube, Diana Domin/East News, Tonya WiseLondon Ent/Splash/EAST NEWS