Obserwuj w Google News

Polsat pokaże „Temptation Island”. Przetestują wierność par na „wyspie pokus”

2 min. czytania
04.05.2023 08:40
Zareaguj Reakcja

Ruszyły castingi do nowego reality-show Polsatu. „Temptation Island” ma trafić na ekrany już jesienią. To kolejny program randkowy, który zawalczy o polskiego widza. Czy show uda się przyciągnąć telewidzów kontrowersyjnymi zasadami i widmem zdrady?

polsat-pokaże-temptation-island-przetestują-wierność-par-na-wyspie-pokus
fot. Facebook (Polsat)

Edward Miszczak jeszcze niedawno zachwalał nowy sezon „Love Island”, który mimo przeniesienia na antenę TV4 osiągnął wysokie wyniki oglądalności. Program Karoliny Gilon wciąż jest hitem, jednak nowy dyrektor programowy Polsatu nie zamierza spoczywać na laurach. - Zamierzamy iść za ciosem i jesienią jeszcze wzmocnić ten efekt. Na początek ogłosiliśmy przygotowania do nowej edycji „Love Island” - casting już trwa. Kolejne plany poznacie państwo wkrótce - mówił w rozmowie z Pomponikiem. Teraz wyszło na jaw, co dla polskich widzów przygotowali producenci Polsatu.

Redakcja poleca

„Temptation Island” jesienią w Polsacie. Nowe randkowe reality-show wzbudzi kontrowersje?

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl Polsat jesienią pokaże nowy program randkowy. Stacja wykupiła prawa do produkcji polskiej wersji „Temptation Island”. Na „wyspie pokus” zjawią się zarówno pozostające w związkach pary, jak i single i singielki. Na miejscu kobiety i mężczyźni zostaną rozdzieleni i zamieszkają w dwóch luksusowych willach, do których dołączać będą single płci przeciwnej.

Polsat sprawdzi, czy pozostający w związkach ulegną pokusie, czy pozostaną wierni swoim partnerom. Pikanterii dodaje fakt, że co kilka dni każdy z uczestników będących w związku będzie mógł obejrzeć nagrania swojego partnera. Na koniec programu każdy z biorących udział w telewizyjnym eksperymencie musi zdecydować, czy pozostaje w dotychczasowym związku, rozpoczyna nowy, czy wraca do Polski bez partnera.

To nie pierwszy raz, gdy „Temptation Island” zawita na antenę Polsatu. W 2001 roku stacja pokazała amerykańską edycję. Na początku lat dwutysięcznych w USA powstały w sumie trzy sezony programu, jednak ostatnio reality-show powróciło do telewizji i odnosi sukcesy. „Wyspa pokus” doczekała się wersji niemieckiej, hiszpańskiej, brytyjskiej, włoskiej czy holenderskiej.

Programy randkowe w polskiej telewizji

To już kolejne randkowe reality-show w polskiej telewizji. Wcześniej w TVN7 mogliśmy zobaczyć „ True Love Edyty Zając i „ Hotel Paradise” prowadzony przez Klaudię El Dursi. Wkrótce stacja pokaże specjalny sezon programu z uczestnikami z poprzednich edycji. Z kolei TVP promuje „ Love me or leave me Sandry Kubickiej, a Maja Bohosiewicz cieszy się z sukcesu „ Love never lies” Netflixa. Póki co nie wiadomo, kto poprowadzi nowy program Polsatu, choć w sieci znalazła się nieoficjalna lista gwiazd branych pod uwagę przez producentów.

Czy polski widz znajdzie jeszcze czas na nowe randkowe reality-show? Myślicie, że „Temptation Island” powtórzy sukces „ Love Island”?

Oglądaj