Zamknij

"Fan" nasłał na Jakuba Tolaka kuratora. Wszystko przez to, że zabrał córkę w podróż vanem

08.12.2022 09:11

Jakub Tolak wybrał styl życia nomada. Aktor znany z "Klanu" wyruszył w podróż vanem z żoną i półroczną córką. Jak podaje pudelek.pl, jeden z internautów postanowił go zgłosić do kuratorium.

Jakub Tolak i Zofia Samsel
fot. Paweł Wodzynski/Dzień dobry TVN/ East News

"Fan" nasłał na Jakuba Tolaka kuratora. Niezwykle stresujące sytuacja przytrafiła się aktorowi znanemu z "Klanu". Jak czytamy na portalu pudelek.pl, jednemu z internautów nie spodobał się jego styl życia, dlatego postanowił się wtrącić. 

Zobacz także: Z kim Doda wystąpi na sylwestrze Polsatu? To miała być niespodzianka

"Fan" nasłał na Jakuba Tolaka kuratora, bo zabrał córkę w podróż vanem

Jakub Tolak jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie chętnie pokazuje swoje życie. Aktor wyróżnia się w show-biznesie tym, że żyje po swojemu i unika publicznych wystąpień, zamiast tego zamienił wygodne mieszkanie na vana, którym od jakiegoś czasu podróżuje z żoną po Europie. 

Pół roku temu na świat przyszła córka Tolaka, Tosia. Jakub Tolak i jego ukochana nie chcieli rezygnować ze swojej filozofii życia, zamiast tego aktor przerobił vana tak, by był przyjazny dla dziecka. W rozmowie z Pudelkiem wyznał, że do tej pory wszystko się dobrze sprawdzało.

- Pomysł na "zamieszkanie z niemowlakiem w kamperze" to kontynuacja naszego życia przed dzieckiem. Od trzech lat żyjemy w stylu vanlife, w drodze. Nie wyobrażaliśmy sobie, by rezygnować z siebie, swoich potrzeb i pomysłu na życie tylko dlatego, że pojawił się mały człowiek. Oczywiście, jeśli zajdzie potrzeba zatrzymania się gdzieś na dłużej, zrobimy to, jesteśmy odpowiedzialnymi ludźmi, ale na ten moment wydaje nam się, że nie tylko my funkcjonujemy w drodze lepiej, ale i Tosia, nasza córka. W dalszą podróż wyruszyliśmy dopiero po sześciu miesiącach od jej narodzin. Warunki mamy iście domowe. Wszystko, czego potrzebujemy, mamy. Kuchnia, łazienka, ciepła woda, sypialnia, bawialnia, osobna przestrzeń dla dziecka. I okno na świat. Czy to nie doświadczenia rozwijają nas najlepiej? -  powiedział w rozmowie z Pudelkiem.

Okazuje się jednak, że jeden z internautów nie podzielał jego entuzjazmu. Poinformował aktora, że złożył wniosek do kuratorium, tłumacząc to dobrem dziecka.

loader

- Chcemy wierzyć, że to typowy trolling. Dużo zła dzieje się na świecie, jest czym się zająć i wydaje nam się, że nasza szczęśliwa rodzina na 7 metrach kwadratowych na tej liście się nie znajduje. Jeśli jednak kurator faktycznie będzie musiał zająć się tą sprawą, zapraszamy do Hiszpanii. Chętnie ugościmy na jednej z południowych plaż - wytłumaczył Tolak Pudelkowi.

Zobacz także: "Sanatorium miłości". Poznaliśmy uczestników piątej edycji programu: "Zadziała się magia"

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Pudelek.pl

Gwiazdy zwolnione z TVP. Przykre, jak się z nimi pożegnano [FOTO]
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News