Obserwuj w Google News

Eurowizja 2023. Blanka wróży Jannowi zawrotną karierę. „Zrobi wielkie rzeczy”

2 min. czytania
09.03.2023 13:09
Zareaguj Reakcja

Blanka udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, jakie relacje łączą ją z Jannem. Reprezentantka Polski na Eurowizji 2023 wyznała, że życzy mu jak najlepiej i przewiduje, że zrobi on wielką karierę.

eurowizja-2023-blanka-wróży-jannowi-zawrotną-karierę-zrobi-wielkie-rzeczy
fot. VIPHOTO/East News

Wybór Blanki na reprezentantkę Polski na Eurowizji 2023 nie spodobał się fanom międzynarodowego konkursu. Telewidzowie domagają się ujawnienia realnej liczby głosów i not jurorów, którzy oceniali występy biorących udział w rywalizacji artystów. Wielu fanów Eurowizji chciałoby powtórki głosowania i zwycięstwa Janna. Na to nie ma jednak raczej szans. Nie zapowiada się także, że Blanka zrezygnuje z udziału w Eurowizji.

Piosenkarka mierzy się z falą negatywnych komentarzy. Internauci zarzucają jej, że kupuje followersów na Instagramie. Miała też polubić komentarz obrażający Janna, z czego później dość nieudolnie się tłumaczyła. Wcześniej w jednym z wywiadów Blanka zapewniała, że sama jest fanką autora „Gladiatora”. Teraz ponownie została zapytana o jej relacje z Jannem.

Redakcja poleca

Blanka o relacjach z Jannem. „Po preselekcjach prawie się popłakaliśmy”

Dziennikarze Plotka porozmawiali z wokalistką podczas spotkania Warner Music Poland „Pięknie gramy na wiosnę”. Blanka to podopieczna wytwórni i pojawiła się na zorganizowanym wydarzeniu. Gwiazda zdradziła, że ma dobry kontakt z Jannem.

- Moje relacje z Jannem są pozytywne. (...) Spotkaliśmy się w garderobie po preselekcjach i sobie porozmawialiśmy, przytuliliśmy się, prawie się popłakaliśmy tam. Dotarła już wtedy do nas sytuacja z falą hejtu, z którą teraz się mierzę. Jann był bardzo wspierający - mówiła Blanka.

Jann wystąpi niedługo na głównym koncercie Melfest WKND 2023, czyli imprezie poprzedzającej szwedzkie preselekcje. Blanka zaśpiewa na piątkowym pre-party wydarzenia. Piosenkarka uważa, że jej eurowizyjny rywal zrobi ogromną karierę.

- Mogę powiedzieć, że jest wspaniałym człowiekiem i artystą. Życzę mu wszystkiego najlepszego. Zrobi wielkie rzeczy - wróżyła Jannowi sukcesy wokalistka.

Zobacz także: Jann wspiera Blankę. Zabrał głos w sprawie hejtu: "Mam nadzieję, że to się skończy"

Okazuje się jednak, że Blanka nie rozmawia na co dzień z artystą i nie omawia z nim masy publikacji, które pojawiają się w sieci.

- Nie omawiamy bieżących spraw, bo myślę, że ani on, ani ja nie mamy na to w tej chwili czasu - powiedziała Blanka, dodając, że obecnie rzadko rozmawia nawet z przyjaciółmi.

Oglądaj