Obserwuj w Google News

Blanka fałszuje w „Jaka to melodia”. „Beczy jak koza”

2 min. czytania
08.03.2023 11:21

Blanka po raz kolejny wywołała burzę i momentalnie wylała się na nią fala krytyki. Gwiazda, która ma reprezentować Polskę w konkursie Eurowizji, pojawiła się w TVP w programie „Jaka to melodia”. Pod nagraniem z występu aż mnogo od prześmiewczych wpisów.

Blanka Stajkow
fot. Piotr Molecki/East News

Blanka Stajkow chyba nie przewidywała, jak wielki szum pojawi się wokół niej, gdy ogłoszono ją jako reprezentantkę Polski na Eurowizji w Liverpoolu. Widzowie domagają się, aby zrezygnowała i by pojechał za nią Jann. Inni uważają, że w TVP doszło do korupcji. W sieci dominują głosy negatywne i pełne krytyki – wiele osób zwyczajnie sądzi, że Blanka nie potrafi śpiewać. W dodatku miała splagiatować piosenkę „Up” artystki Inna.

Chociaż Blanka nie kryje żalu i smutku, to mimo wszystko chce spełnić swoje marzenia i pragnie jak najlepiej wypaść na Eurowizji. „Zamiast cieszyć się z tego sukcesu, muszę mierzyć się z falą hejtu i niewyobrażalną burzą. Co gorsza, plotki rozprzestrzeniają, pod przykrywką wyrażenia opinii, także osoby publiczne” - mówiła Blanka. Teraz musi znosić kolejne poniżenia.

Zobacz także:  Blanka Stajkow zaśpiewała w "Dzień dobry TVN". „Pani już dziękujemy”

Blanka w „Jaka to melodia”. Widzowie TVP ją wyśmiali

Na Facebooku na profilu programu TVP „Jaka to melodia?” pojawiło się nagranie z udziałem Blanki. Młoda artystka zaprezentowała na scenie utwór „Flowers” Miley Cyrus. Internauci są przerażeni.

Wśród komentarzy przeważały te o playbacku. Fani „Jakiej to melodii?” stwierdzili, że Blanka nawet przy pomocy techniki brzmi bardzo źle. Są źli, że zepsuła tak dobrą piosenkę.

- Czy ktoś ją już poinformował, że ani pan playback, ani jegomość autotune nie będą mogli z nią wystąpić na Eurowizji? - pytano.

- Ja rozumiem, że pupilek TVP, że wszędzie ją wciskają, ale niech jej wreszcie ktoś powie, że nie potrafi śpiewać i to nawet z playbacku - czytamy.

- Jak bardzo trzeba fałszować, żeby nawet playback brzmiał tak źle? - burzyła się inna osoba.

- Leci z playbacku i jeszcze beczy jak koza. Tragedia - podsumowano.

- Muzyka i słowa jej w śpiewaniu nie przeszkadzają... - śmiano się na Facebooku.

Redakcja poleca

W gąszczu krytycznych komentarzy trudno jednak znaleźć te pełne pochwał. Fani Blanki mimo wszystko starają się bronić swojej idolki.

- Super wyszło - skomplementował internauta.

- Całym sercem za Blanką. Było świetnie - dopingowała inna osoba.

Eurowizja Polska Ich Troje Edyta Górniak Michał Szpak
6 Zobacz galerię
fot. Youtube screen / Eurovision 2003, e-gorniak.com Edyta Górniak, Eurovision Song Contest