Obserwuj w Google News

Blanka Stajkow zaśpiewała w "Dzień dobry TVN". „Pani już dziękujemy”

2 min. czytania
06.03.2023 13:39
Zareaguj Reakcja

W mediach społecznościowych pojawił się fragment odcinka „Dzień dobry TVN”, w którym udział wzięła Blanka Stajkow. Marcin Prokop przewidywał, że wokalistka „daleko zajdzie”, jednak internauci są przeciwnego zdania. Pod publikacją pojawiło się morze krytycznych komentarzy. „Chce podbić Stany Zjednoczone. Jak na razie to w Stanach się z niej śmieją” – można przeczytać.

Blanka Stajkow
fot. Screen Instagram/blikeblanka

Nie milkną echa polskich preselekcji do Eurowizji 2023. Po tym, jak decyzją jurorów zwyciężczynią została Blanka Stajkow z piosenką „Solo” internauci robią wszystko, by doszło do unieważnienia wygranej polsko-bułgarskiej piosenkarki i jej miejsce zajął ich faworyt – Jann, który zdobył ogromną przewagę SMS-owych głosów widzów. Wokalistka musi mierzyć się z hejtem i wieloma zarzutami pod swoim adresem.

Zobacz także:  Eurowizja 2023. Internauci ostro odpowiadają na oświadczenie Blanki

Eurowizja 2023. Blanka Stajkow mierzy się z miażdżącą krytyką

Blanka znalazła się na celowniku wściekłych internautów podobnie jak jurorzy preselekcji do tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji. Niedawno celebrytka opublikowała w sieci oświadczenie, w którym odniosła się do nieprzychylnych opinii.

Cześć wszystkim! Od czasu preselekcji staram się ochłonąć i zmierzyć z sytuacją. Zwycięstwo dało mi więcej smutku niż radości. Jest mi niezmiernie przykro, kiedy czytam obrzydliwe kłamstwa (między innymi o znajomościach, plagiatach, a przede wszystkim "ustawionym" głosowaniu)

– napisała na Instagramie i wytłumaczyła, że nie jest osobą decyzyjną i nie ona ustalała regulamin.

Jej wyjaśnienia nie przekonały oburzonych – pod postem gwiazdy pojawił się wysyp komentarzy, jednak nie były one pozytywne.

Nie zasłaniaj się falą hejtu, kiedy ludzie zwracają uwagę na podstawowe kwestie. Skoro według Ciebie są to pomówienia, to może w takim razie bezpośrednio się do nich odnieś i zaprzecz? Nie lepiej?

– proponowali Blance Stajkow instagramowi obserwatorzy.

Redakcja poleca

Blanka Stajkow zaśpiewała w „Dzień dobry TVN”. Pojawiły się krytyczne opinie

Na TikToku pojawiło się nagranie z występu Blanki podczas jednego z odcinków „Dzień dobry TVN”. Piosenkarka wykonała swoją piosenkę po miłej zapowiedzi Marcina Prokopa.

A teraz, proszę państwa, już nie dziecko, tylko nastolatka, która ma za cel podbić Stany Zjednoczone i nie tylko. Na razie podbije nasz program. Blanka Stajkow się nazywa. Pewnie państwo ją pamiętają z pewnych specyficznym życzeń, które złożyła swojej mamie kilka lat temu, więc kreatywna dziewczyna, daleko zajdzie

– pozytywnie wróżył gwieździe dziennikarz.

Nieco innego zdania są użytkownicy TikToka, którzy nie zostawili na Stajkow suchej nitki i w niewybredny sposób wyrazili swoje zdanie na temat wokalnych popisów zwyciężczyni preselekcji do Eurowizji 2023. „Co się właściwie tutaj wydarzyło?” – dociekali.

Nawet z playbackiem nie brzmi to jakoś ciekawie
Pani już podziękujemy
Chce podbić Stany Zjednoczone. Jak na razie to w Stanach się z niej śmieją

 – nie mieli litości niepałający sympatią do Blanki internauci.

Przesada?

Eurowizja Polska Ich Troje Edyta Górniak Michał Szpak
6 Zobacz galerię
fot. Youtube screen / Eurovision 2003, e-gorniak.com Edyta Górniak, Eurovision Song Contest