Obserwuj w Google News

Jann wspiera Blankę. Zabrał głos w sprawie hejtu: "Mam nadzieję, że to się skończy"

2 min. czytania
03.03.2023 10:52
Zareaguj Reakcja

Blanka wygrała polskie preselekcje do Eurowizji 2023. Tuż za nią uplasował się Jann, który niemal od początku był faworytem fanów. Z wynikami eliminacji nie zgadza się wiele osób, a tegoroczna reprezentantka Polski mierzy się z hejtem. Jann postanowił skomentować sprawę. „Nie podpisuję się pod żadnym hejtem. Mam nadzieję, że to się skończy” – mówi w Radiu ZET.

Jann Blanka
fot. VIPHOTO/East News

Jann gościł w Radiu ZET, gdzie nie tylko opowiedział o udziale w polskich preselekcjach do Eurowizji 2023, ogromnej popularności utworu „Gladiator” w sieci i swojej muzyce, ale również zabrał głos w sprawie hejtu wobec Blanki.

Polacy oszaleli na punkcie Janna. „Mam nadzieję, że ludzie zostaną ze mną na dłużej”

Eurowizja 2023: Jann o Blance. Zabiera głos w sprawie hejtu i ujawnia kulisy preselekcji

„Solo” to piosenka, która będzie reprezentować Polskę podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2023. Blanka wystąpi w Liverpoolu, gdzie 11 mają powalczy w drugim półfinale o awans do finału.

Część eurowizyjnych fanów liczyła jednak na występ Janna na Eurowizji 2023, czego wyraz dają w mediach społecznościowych. Podczas wizyty w Radiu ZET 24-letni wokalista odniósł się do całej sytuacji.

Apelowałem na Instagramie, że nie podpisuję się pod żadnym hejtem. Rozumiem te emocje. Rozumiem, że są zawiedzeni. Rozumiem, że Blanka znalazła się teraz w ciężkiej sytuacji. Jak przygotowywałem się do preselekcji, rozważałem wiele scenariuszy i brałem pod uwagę, że coś takiego może przydarzyć się też mi. Bardzo jej tego współczuję. Mam nadzieję, że ten hejt się skończy.

Redakcja poleca

Jann opowiedział także o kulisach polskich preselekcji. Po ogłoszeniu wyników wybrał się do garderoby Blanki.

 Chciałem się upewnić, że sobie dobrze z tym radzi. Jeszcze wtedy nie zaglądałem do internetu. Poszedłem, żeby jej pogratulować i upewnić się, że wszystko jest okej.

Doda komentuje wyniki preselekcji do Eurowizji. „Co żeśmy zrobili?!”

Czy jego zdaniem piosenka „Solo” może zachwycić widzów z Europy?

Myślę, że tak. Dobrze się do niej bawiłem i bawię. Cały czas ją nucę.

Eurowizja 2023: Blanka w Radiu ZET o Jannie

Blanka nie ukrywa, że podczas preselekcji kibicowała najbardziej Jannowi, który z piosenką „Gladiator” zajął ostatecznie 2. miejsce.

Był moim faworytem. Uważam, że zrobił świetną robotę. Jest świetnym artystą i człowiekiem. (…) Od razu jak się poznaliśmy, złapaliśmy ze sobą fajny kontakt. Oboje sobie kibicowaliśmy. Naprawdę jest przecudowny. Dziękuję mu za całe wsparcie, które mi teraz okazuje. Że trzyma kciuki. Po wszystkim spotkaliśmy się w garderobie. Poza kamerami. Przyszedł do mnie i mocno się uścisnęliśmy. Powiedział, że trzyma kciuki i jest mu bardzo przykro za różne niemiłe rzeczy, które się dzieją. Jest ze mną. Również go wspieram. Mam nadzieję, że nasza relacja będzie długa i przyjemna.