Obserwuj w Google News

Eurowizja 2023: Blanka zapowiada zmiany w piosence. „Solo” będzie brzmieć inaczej?

2 min. czytania
28.02.2023 10:25
Zareaguj Reakcja

Blanka reprezentantką Polski na Eurowizji 2023. Podczas konkursu w Liverpoolu wokalistka zaśpiewa swój przebój „Solo”. Jak się okazuje, widzów Eurowizji może czekać spora niespodzianka. Utwór doczeka się nowej wersji? „Chcemy coś zmienić w piosence” – zdradza Blanka w Radiu ZET.

Blanka Radio ZET
fot. Radio ZET

Blanka wygrała polskie preselekcje i wystąpi na Eurowizji 2023 z piosenką „Solo”. Reprezentantka Polski w rozmowie z Radiem ZET przyznaje, że powoli rozpoczyna przygotowania do majowego występu w Liverpoolu. Niewykluczone, że jej przebój „Solo” będzie miał nową wersję.

Redakcja poleca

Eurowizja 2023: Blanka zapowiada zmiany w piosence „Solo”

Blanka zajęła 1. miejsce w eliminacjach „Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję!”, gdzie pokonała m.in. faworyta eurowizyjnych fanów, Janna. Choć nie wszystkim występ naszej reprezentantki przypadł do gustu, wokalistka jest gotowa ciężko pracować nad swoją eurowizyjną prezentacją.

Jest dużo rzeczy, które chciałabym poprawić. Na pewno chciałabym się poprawić wokalnie. Łączenie tańca i śpiewu. Przede mną jest bardzo dużo pracy do wykonania, którą wykonam na 100 procent. Mam nadzieję, że w Liverpoolu nie zawiodę nikogo i wszyscy powiedzą: „Okej, dała radę. Dźwignęła to” – mówi Blanka w Radiu ZET i dodaje: „Układam sobie już plan. To będzie kombinacja wszystkiego. Dużo biegania, sportu, lekcji wokalnych. Chciałabym bardzo się skupić na próbach z tańcem i śpiewem jednocześnie. Trzeba to łączyć. Im szybciej zacznę to mocniej trenować, tym będzie lepiej”.

Polacy oszaleli na punkcie Janna. „Mam nadzieję, że ludzie zostaną ze mną na dłużej”

Reprezentantka Polski zdradziła nam, że jej piosenka „Solo” może zabrzmieć inaczej podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2023. Szykują się spore zmiany.

 Mam dużo pomysłów w głowie i rzeczy, które chciałabym zrobić. Osób, z którymi chciałabym nad tym pracować. Za chwilę zaczynamy działania, plany i konkrety. Na pewno będzie dużo zmian. Mogę zdradzić, że chcemy coś zmienić w piosence. (…) Czuję dużą presję. Staram się jednak o tym za bardzo nie myśleć. Chcę się skupić na przygotowaniach i tym, co przede mną.

Eurowizja 2023 odbędzie się w dniach 9-13 maja w Liverpoolu. Blanka wystąpi w drugim półfinale, który zaplanowano na czwartek, 11 maja.