Obserwuj w Google News

Edyta Górniak oskarża Dodę. „To ona inicjuje konflikty. Lubi być ofiarą”

3 min. czytania
11.09.2023 10:01
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak powróciła do jej konfliktu z Dodą. Diwa nie gryzła się w język i gorzko oceniła zachowanie rywalki. Zdaniem piosenkarki Doda sama inicjuje konflikty i lubi stawiać się w roli ofiary. Doczeka się odpowiedzi?

edyta-górniak-oskarża-dodę-to-ona-inicjuje-konflikty-lubi-być-ofiarą
fot. Paweł Wodzyński/East News, VIPHOTO/East News

Edyta Górniak przygotowuje się do udziału w nowym programie TVP. Diwa została gwiazdą „ Rytmów Dwójki”. Za pracę na planie nowego show Telewizji Polskiej artystka ponoć ma dostać olbrzymie wynagrodzenie. Nic więc dziwnego, że chętnie promuje rozrywkowy program. Ostatnio udzieliła wywiadu, w którym powróciła do jej kłótni z Dodą. Jakiś czas temu między piosenkarkami doszło do niezręcznej sytuacji. Spięcie na konferencji „Polsat SuperHit Festiwal” na nowo rozbudziło ich wieloletni konflikt. Górniak zarzuciła Dodzie, że ta „ rozegrała partię ofiary”. - Lubi kłuć. Taką ma naturę - grzmiała. Od sprzeczki wokalistek minęło już trochę czasu, jednak Edyta chyba nie zapomniała, jakie emocje towarzyszyły jej podczas medialnej przepychanki z Dodą.

Edyta Górniak uderza w Dodę. „Ona lubi prowokować”

Artystka udzieliła wywiadu reporterce Świata Gwiazd i podkreśliła, że jej kłótnia z Dodą została zmanipulowana. - Przyjechałam taka troszkę spóźniona, prosto z samolotu. Ja się cieszyłam w ogóle na tę współpracę ze wszystkimi. Myślałam, że będzie czas po tej oficjalnej części się ze wszystkimi spotkać. No i w czasie wywiadów się dowiedziałam, że już jest taki konflikt zainicjowany, bardzo zmanipulowany - tłumaczyła Górniak.

- Ludzie nadal nie cenią czasu, życia. Czasami potrafią oddać czas życia na intrygi nerwy, na niepotrzebne batalie. Dla mnie to jest troszeczkę taki cyrk, taki przedszkolny. Zainicjowanie konfliktu po raz kolejny z jej strony. Powinnam powiedzieć, że się mogłam tego spodziewać, ale myślałam, że będzie inaczej - stwierdziła.

doda-kontra-edyta-górniak-historia-konfliktu-gwiazd
12 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News, VIPHOTO/East News, Paweł Wodzyński/East News, Marek Hanyżewski/East News

Choć diwa zapewnia, że nie chce tracić czasu na konflikty, nie mogła przestać mówić o rywalce. Edyta uważa, że Doda „lubi prowokować” i robić z siebie ofiarę. - Są takie osoby, które potrzebują adrenaliny i nakręcają sobie sytuacje różne. Lubią być w takim charakterze ofiary, nawet jak nie ma faktycznego powodu, żeby się tak czuły, to zrobią zamieszanie. Może też chodzi troszkę o przejęcie uwagi. (…) Ona lubi prowokować. Mam wrażenie, że jest taką troszeczkę bombą zegarową, która krąży po show-biznesie i cały czas coś wybucha, coś się dzieje. W Opolu to, w Sopocie tamto… - mówiła.

Edyta Górniak pogodzi się z Dodą? „To ona inicjuje konflikty”

Wokalistka przypomniała, że Doda miała chodzić na terapię. Zdaniem Górniak nie przyniosła ona żadnych efektów. - Nie wiem… Możliwe, że ma dużo takich nerwów, których nie przerobiła, nie przepracowała jeszcze - zastanawiała się diwa. - Można było wyciągnąć mądrzejsze wnioski - oceniła gorzko. Wtedy dziennikarka Świata Gwiazd zapytała Górniak, czy jest szansa na to, że kiedykolwiek pogodzi się z Rabczewską.

Redakcja poleca

Edyta nie wydała się przekonana i zarzuciła Dodzie inicjowanie konfliktów. - Ona na pewno mówi co innego, niż robi, ale też jest młodsza ode mnie, więc może przyjdzie czas, że jeszcze tak inaczej… Trzeba zapytać ją, czy ona jest gotowa na to, żeby przestać inicjować konflikty, bo pozwolę sobie zauważyć, że to ona je inicjuje. Więc to ona ma konflikt wewnętrzny z moją osobą, może z innymi też... - udzieliła niejednoznacznej odpowiedzi Górniak.

Nie przegap
Urodziny Edyty Górniak
19 Zobacz galerię
fot. EXCLUSIVE/RADIOZET.PL