Obserwuj w Google News

Tyle Edyta Górniak zarobi w nowym show TVP. Traktują ją jak diwę? "Trzy garderoby, kierowca"

2 min. czytania
10.09.2023 16:37
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak jest czołową gwiazdą nowego muzycznego show TVP "Rytmy Dwójki". Piosenkarka ma być traktowana jak światowa gwiazda i zarobić w programie ogromne pieniądze. Kwota jest powalająca.

Tyle Edyta Górniak zarobi w nowym show TVP. Traktują ją jak diwę? "Trzy garderoby, kierowca"
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER EAST NEWS

Edyta Górniak od dawna jest blisko związana z Telewizją Polską. Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek w ostatnich latach nie zasypuje fanów nowymi piosenkami, często za to dzieli swoimi przemyśleniami w mediach społecznościowych. Nadal jest jednak czołową krajową gwiazdą, o czym nie zapomnieli włodarze publicznej stacji. Edyta uświetni swoją obecnością nowy rozrywkowy format "Rytm Dwójki", w którym znani artyści będą występować z uczestnikami muzycznych talent-show. Górniak ma zarobić za udział w show ogromne pieniądze.

Edyta Górniak zarobi krocie w nowym show TVP? Została gwiazdą "Rytmów Dwójki"

Jak ujawnił informator portalu Pudelek, Edyta Górniak ma być traktowana przez produkcję "Rytmów Dwójki" jak prawdziwa gwiazda. Może liczyć na prywatne garderoby, prywatnego kierowcę, a przede wszystkim robiące wrażenie wynagrodzenie rzędu kilkuset tysięcy złotych.

- Telewizja Polska stanęła na wysokości zadania, żeby zaangażować ją do programu "Rytmy Dwójki". Edyta Górniak dostała aż trzy garderoby, kierowcę do dyspozycji 24 godziny na dobę, dowolność w wyborze utworów, dziewięcioosobową ekipę i przede wszystkim największą gażę. Za nagranie 8 odcinków dostanie aż 400 tysięcy złotych - czytamy. Co ciekawe, Telewizja Polska miała nie być postawiona pod ścianą. Artystka sama chciała zaangażować się w projekt. 

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News

Edyta Górniak sama wybiera uczestników nowego show TVP?

Według informatora Pudelka, który ma być związany z TVP, Edyta Górniak z przyjemnością zgodziła się na występy w "Rytmach Dwójki". Piosenkarka ma korzystać z danej jej swobody i zapraszać do programu swoich ulubionych wykonawców.

- Edyty długo nie trzeba było namawiać na udział. Oprócz gwiazdorskiej stawki Edyta może zapraszać uczestników programu "The Voice od Poland", którzy wpadli jej w oko podczas kręcenia wszystkich sezonów z jej udziałem. Dzwoni do uczestników osobiście - dowiadujemy się. Luksusowe warunki i kilkaset tysięcy złotych to z pewnością miły dodatek.

Nie przegap