Obserwuj w Google News

Dominika Gwit rusza z nowym projektem. „Biznes z bielizną erotyczną”

2 min. czytania
20.03.2023 17:08
Zareaguj Reakcja

Dominika Gwit niedawno powitała na świecie swojego pierwszego potomka, ale wcale nie zamierza kończyć kariery. Celebrytka pochwaliła się w mediach społecznościowych swoim nowym projektem. Tematyka może być dla niektórych sporym zaskoczeniem!

Dominika Gwit
fot. Screen Instagram/dominikagwit

Dominika Gwit swój telewizyjny debiut zaliczyła w 2009 roku, kiedy wystąpiła w głośnym filmie „Galerianki”. Aktorka ma na swoim koncie udział w produkcjach takich jak „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle”, „Inni ludzie” czy „Gierek”. W ostatnim czasie gwiazda była nieco mniej aktywna zawodowo z powodu ciąży i porodu, jednak właśnie ogłosiła, że ma w planach nowy projekt.

Zobacz także: Dominika Gwit wściekła. Ktoś obserwuje aktorkę. "Śledzą mnie, wezmę kija"

Dominika Gwit została mamą i na jakiś czas ograniczyła aktywność zawodową

W sierpniu 2022 roku Dominika Gwit pochwaliła się w mediach społecznościowych radosną nowiną o oczekiwaniu na pierwszego potomka. Celebrytka regularnie dzieliła się z fanami przebiegiem ciąży oraz wyznała, że ze względu na „stan błogosławiony” musi nieco ograniczyć swoją aktywność zawodową.

Od listopada skupiam się już przede wszystkim na najważniejszej roli, czyli do roli mamy, która już zimą się rozpocznie. No a później, w przyszłym roku wrócę do pracy. Powolutku to wszystko jakoś ogarnę

 – wyjawiła w wywiadzie dla „Świata Gwiazd”.

Jak powiedziała, tak zrobiła – świeżo upieczona mama z łatwością łączy obowiązki macierzyńskie z karierą.

Między karmieniem a przewijaniem nauka scenariuszy! Idzie nowe!

 – chwaliła się niedawno na Instagramie Gwit.

Redakcja poleca

Dominika Gwit startuje z nowym projektem. „Damski biznes”

Aktorka podzieliła się z obserwatorami szczegółami nowych przedsięwzięć. Jak wyjawiła, najnowszy projekt, w którym weźmie udział to sztuka, w której zagra główną rolę! Dominika Gwit o „Damskim biznesie” opowiedziała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dzień dobry Kochani! Już mogę zdradzić Wam tajemnicę! Jeden ze spektakli, nad którym właśnie rozpoczynam pracę to „Damski Biznes”! Doskonała farsa znana na całym świecie! Dwie silne i mądre kobiety mają biznes z bielizną erotyczną! Chcą go sprzedać sławnemu projektantowi z Włoch! Gdy już ma dojść do wielkiej transakcji pojawiają się drobne komplikacje… Będzie dużo śmiechu! Już my o to zadbamy!

 – poinformowała gwiazda, a fani najwyraźniej nie mogą się doczekać.

To będzie hit!
Nie mogę się doczekać

– można przeczytać w sekcji komentarzy.

W zapowiadanej sztuce oprócz Dominiki Gwit wystąpią między innymi Anna-Maria Sieklucka i Michał Piróg.

Wybierzecie się do teatru?

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska