Obserwuj w Google News

Dominika Gwit jest w ciąży. „Pan Bóg wysłuchał naszych próśb” [FOTO]

2 min. czytania
10.08.2022 10:28
Zareaguj Reakcja

Dominika Gwit jest w ciąży. Aktorka przekazała radosną wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych. Za kilka miesięcy jej rodzina się powiększy.

Dominika Gwit
fot. screen Instagram dominikagwit

Dominika Gwit od czterech lat jest żoną Wojciecha Dunaszewskiego. Kilka lat temu zapowiadała, że bardzo chciałaby zostać mamą i nie chce długo czekać. Teraz marzenie 34-latki się spełniło. Początkowo trzymała informację w tajemnicy.

Zobacz także:  Jan Kliment i Lenka Klimentova zostaną rodzicami. „Czekaliśmy na ten moment tak długo”

Dominika Gwit jest w ciąży

Dominika Gwit pokazała na Instagramie zdjęcie z kliniki, gdzie pozuje wraz z mężem. Ubrana w niebieską sukienkę, w ręku trzyma wydruk z badania USG.

- Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi i najlepiej zaopiekowani przez wybitnych lekarzy. Za kilka miesięcy będziemy we troje – napisała Dominika Gwit na Instagramie.

Aktorka na koniec wpisu dodała niebieskie serduszko. Czy to oznacza, że para spodziewa się synka? Na pewno niedługo się tego dowiemy, tymczasem pod postem pojawiły się komentarze z gratulacjami m.in. od Ady Fijał, Rafała Maseraka, Anny Gzyry, Pauliny Sykut-Jeżyny czy Ewy Minge.

- Kochani jak wiecie... Cieszę się bardzo i cieszę się, że już powiedzieliście oficjalnie... - napisał Michał Piróg.

- No nareszcie. Ale cudownie, ale wspaniałe. Gratuluje – cieszył się Michał Koterski.

Redakcja poleca

- Oczywiście chcemy mieć dziecko i mam nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej. Na razie musimy ochłonąć po ślubie, podróży poślubnej i już zdążyliśmy wrócić do pracy. Należę do osób, które wszystko planują, gdy tylko mogą to zrobić. Więc jeśli chodzi o dziecko, to chcę najpierw przygotować się emocjonalnie, psychicznie i zawodowo i dopiero wtedy chcę zajść w ciążę. Mam nadzieję, że nie będę musiała czekać dziesięć lat, chciałabym szybciej – mówiła Dominika Gwit kilka lat wcześniej w rozmowie z „Vivą”.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska