Obserwuj w Google News

Dominika Gwit opowiedziała o macierzyństwie w „DDTVN”. Schudła w ciąży?

2 min. czytania
06.02.2023 14:53
Zareaguj Reakcja

Dominika Gwit pojawiła się w studiu „Dzień Dobry TVN” i opowiedziała o problemach z zajściem w ciążę. Gwiazda zachwyciła też wyglądem i zdradziła, jak odnajduje się w roli mamy.

dominika-gwit-o-macierzyństwie-w-ddtvn-schudła-w-ciąży
fot. Pawel Wodzynski/East News, Instagram (@dominikagwit)

Dominika Gwit niedawno po raz pierwszy została mamą. Aktorka udzieliła wywiadu Marcinowi Prokopowi i Dorocie Wellman i opowiedziała o swoich pierwszych doświadczeniach w roli matki. W „ Dzień Dobry TVN” mówiła także o problemach z zajściem w ciążę, a na kanapie śniadaniówki zasiadła razem z ginekolożką i endokrynolożką, dr n. med. Katarzyną Skórzewską, która podzieliła się z widzami fachową wiedzą dotyczącą chorób, z jakimi zmagała się Dominika. Gwit wraz z mężem mieli się latami starać o powiększenie rodziny.

Redakcja poleca

Dominika Gwit nie mogła zajść w ciążę. Narodziny jej syna to prawdziwy cud

Aktorka przyznała, że długo musiała walczyć o zajście w ciążę. W porannym programie TVN wyznała, że wszystko odmieniła jedna diagnoza. Po konsultacji z ginekologiem i endokrynologiem nie tylko miała szansę spełnić swoje marzenie i powiększyć rodzinę, ale też znacząco schudła.

- Moje życie całkowicie się zmieniło, schudłam 20 kg i one nie wracają, wręcz przeciwnie. Wszystko jest inaczej. W skład tego zespołu metabolicznego u mnie wchodzi niepłodność pierwotna, z którą borykałam się wiele lat, ale jakimś cudem dziś jestem tutaj i mogę powiedzieć, że jestem mamą - powiedziała.

Gwiazda zadbała o higienę snu i odpowiednią dietę. Nie rezygnowała też z aktywności fizycznej. Konieczne okazało się także przyjmowanie leków oraz dodatkowa opieka diabetologa. Dominika zaapelowała do kobiet, by zgłaszały się do wykwalifikowanych specjalistów, którzy pomogą im rozwiązać problemy zdrowotne i zajść w ciążę. Uśmiechnięta aktorka nie omieszkała też zdradzić, jak odnajduje się w roli mamy.

- Na początku nie wiedziałam, czego się spodziewać - przyznała. - Na razie mój synek jest aniołkiem, może to cisza przed burzą, ale przesypia noce i jakoś sobie radzimy, dużo się tulimy. Czasami patrzymy na niego z mężem i jesteśmy w szoku, ta ciąża minęła nam tak szybko. Tyle się działo…

Zachwyceni szczęściem aktorki są również jej fani. W komentarzach obsypali oni Gwit komplementami.

- Oglądam, pięknie pani wygląda, wszystkiego dobrego.

- Aż miło było patrzeć na tak rozpromienioną mamę.

- Dużo pani schudła w tej ciąży, tylko pozazdrościć - pisali.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Dominice samych radosnych chwil i powodzenia w roli mamy.