Obserwuj w Google News

Gwit wrzuciła pierwsze zdjęcie z wózkiem i się zaczęło... Matki w natarciu! [FOTO]

2 min. czytania
01.02.2023 12:18

Dominika Gwit pochwaliła się zdjęciem z pierwszego spaceru z nowo narodzonym synkiem... i oberwała od instagramowej matki. Wszechwidząca wytknęła młodej mamie błąd. W komentarzach doszło do kłótni. 

Dominika Gwit
fot. Instagram:@dominikagwit

Dominika Gwit niedawno urodziła pierwsze dziecko. Aktorka z "Przepisu na życie" i jej mąż, Wojciech Dunaszewski, powitali na świecie synka. Nie chcieli jednak zdradzić jego imienia, ponieważ Dominika zapowiedziała, że nie będzie dzieliła się takimi szczegółami publicznie. Świeżo upieczona mama nie chce też pokazywać twarzy syna, ale za to będzie dzieliła się wspólnymi zdjęciami i relacjonowała swoje zmagania w nowej roli. 

Redakcja poleca

Dominika Gwit pouczona przez instamatkę

Na Instagramie pojawiają się pierwsze zdjęcia Dominiki Gwit po porodzie. Gwiazda "Galerianek" zamieściła fotkę z pierwszego spaceru z synem i przy okazji zareklamowała stylowy wózek. 

- Pierwszy spacer. Z betoniarą w tle - zażartowała z kadru. 

W komentarzach rozległy się zachwyty i wspomnienia matek o ich pierwszych spacerach po narodzinach dziecka. Ale już tradycyjnie musiały znaleźć się internautki, które pozwoliły sobie udzielić rad niedoświadczonej Dominice Gwit. Jedna poinformowała aktorkę, że jest za wcześnie na wyciągnie noworodka na dwór. 

- Wow! Super Pani wygląda! Przepraszam, że coś zasugeruję, ale warto porozmawiać z położną, bo do 1 miesiąca to raczej nie jest zalecane wychodzić, zwłaszcza zimą - stwierdziła. 

Dominika Gwit nie odniosła się do powyższej uwagi, ale mogła liczyć na wsparcie innych użytkowniczek. Większość z nich uznała, że to jakaś bzdura.

- A skąd taka teoria? Nie ma złej pogody, tylko jest złe ubranie. Dziecko trzeba przyzwyczaić od urodzenia i dużo spacerować, dotleniać. 

Lepiej kisić dziecko pod pierzyną, w domu zaduch i 25 stopni, okna szczelnie pozamykane - drwią obrończynie Dominiki Gwit. 

Znawczynie tematu podkreśliły, że jest wręcz odwrotnie. - Zaleca się spacery do około 2-3 godzin. Jedynie, jeśli jest -10 stopni, to należy zostawić w domu - tłumaczą. 

- Nie słuchać głupot. Wychodzić na spacer i hartować. Dziecko musi przemarznąć, przewrócić się i pobrudzić. To są uroki pięknego dzieciństwa - radziły aktorce matki. 

Jak widać, w instapiekiełku bez zmian. Na szczęście Dominika Gwit ma sporo dystansu do uwag przejętych followerek.