Obserwuj w Google News

Lil Masti znowu w ogniu krytyki. Zrobi live z porodu?

2 min. czytania
24.01.2023 18:16
Zareaguj Reakcja

Lil Masti od kilku tygodni relacjonuje ciążę w mediach społecznościowych. Pod ostatnim nagraniem Seksmasterki znowu zawrzało. Followersi obawiają się, że jak tak dalej pójdzie, to influencerka przeprowadzi relację na żywo ze swojego porodu. 

Lil Masti
fot. Instagram:@lilmasti

Lil Masti, znana dawniej jako Seksmasterka, na początku stycznia oznajmiła, że jest w ciąży. Radosnej nowinie towarzyszyła wystudiowana sesja Anieli Bogusz z ukochanym. Gwiazda celebryckiego MMA poszła jednak dalej i zaczęła publikować nagrania: najpierw, jak odczytuje wynik testu ciążowego, a potem oznajmia partnerowi, że będzie ojcem (wręczając mu w prezencie zalaną płytkę z dwie kreskami).

Hitem była jednak relacja Lil Masti z dopochwowego USG u Mamy Ginekolog, podczas którego internauci mogli zobaczyć zagnieżdżoną komórkę jajową. Zdaniem wielu obserwatorów Bogusz przekroczyła dopuszczalne granice. Ale kolejnym nagraniem z cyklu gwiazda potwierdziła, że mimo krytyki nie zamierza rezygnować z podbijania zasięgów, relacjonowaniem intymnych momentów.

Redakcja poleca

Lil Masti przeprowadzi relację z porodu? 

Kolejne wideo, w którym Lil Masti informuje o ciąży, tym razem przyjaciółkę Olę Williams, znowu zebrało mnóstwo krytycznych komentarzy. 

- Serio, ty musisz chyba każdy moment życia publikować. Wszystko fajnie, ciesz się tą ciążą, ale poważnie, robić relacje z reakcji każdego członka rodziny, nawet z USG? - komentują followersi ich zdaniem do bólu wyreżyserowany filmik. 

Ja p******e, już się rzygać tym chce! Udawane takie, że masakra każdemu z osobna mówić o ciąży. Pfff, może jakiś idiota uwierzy w te filmy udawane - miażdżą Lil Masti. 

Po ostatnich publikacjach komentujący są już niemal pewni, że Bogusz zrobi live z porodu lub zamieści zmontowane nagranie z porodówki, m.in. ukazujące ją podczas skurczów.  

Poród będzie strimowany? Czy ppv będzie można wykupić z Twojego redflinka? Chyba w tym szczęściu zabrakło trochę smaku - czytamy w komentarzach. 

Przypomnijmy, że relację z porodu robiła już m.in. Andziaks. Youtuberka udostępniła w sieci nagranie, w którym można było zobaczyć ją m.in. w momencie parcia. Myślicie, że Lil Masti nie będzie gorsza?