Obserwuj w Google News

Lil Masti zmiażdżona za pokazanie ciążowego USG. Przesadziła? [WIDEO]

2 min. czytania
11.01.2023 17:27
Zareaguj Reakcja

Aniela Bogusz, znana jako Lil Masti, a dawniej Seks Masterka, jest w ciąży. 34-latka udostępniła nagranie z zabiegu USG w gabinecie Mamy Ginekolog, ale publikacja intymnego badania wzbudziła niesmak wśród followersów. Lil Masti srogo oberwała. 

Lil Masti zmiażdżona za pokazanie ciążowego USG. Przesadziła? [WIDEO]
fot. Pawel Wodzynski/East News, Instagram:@lilmasti

Aniela Bogusz vel Lil Masti niedawno ogłosiła, że jest w ciąży. Znana influencerka, która zasłynęła w sieci jako erotyczna youtuberka o pseudonimie Seks Masterka, spodziewa się dziecka ze swoim narzeczonym Tomaszem Woźniakowskim.

Będzie to pierwsze dziecko pary. To ze względu na starania o ciążę Lil Masti zrezygnowała z brutalnych walk MMA i nieco uspokoiła tryb życia. 34-latka jest obecnie w kilkutygodniowej ciąży i pierwszym badaniu USG, które wykonała w gabinecie lansującej się w sieci Mamy Ginekolog

Redakcja poleca

Lil Masti w ciąży. Udostępniła intymne wideo z USG

Lil Masti, znana skądinąd z upubliczniania niemal każdego aspektu swojego życia, nie omieszkała zrelacjonować wizyty u ginekologa, podczas której wykonano dopochwowe badanie USG, potwierdzające ciążę.

- To był dzień przed Wigilią. Pierwsza wizyta u Mamy Ginekolog i potwierdzenie ciąży. Za każdym razem jak to oglądam mam ciarki na całym ciele. Najpiękniejsze Święta w moim i Tomka życiu - wspomina Bogusz. 

Na filmiku widać nie tylko rozemocjonowaną Seks Masterkę, ale także obraz z sondy penetrującej jej ciało. Dla wielu internautów to było zdecydowanie za dużo. 

- Gratulacje, brakuje jedynie filmiku z samego stosunku

Bez kitu, jest duża szansa na live z porodu lub stories z poczęcia - komentują zniesmaczeni internauci.

Na influencerkę spadły gromy, że jest gotowa odrzeć się z intymności, żeby tylko podbić sobie zasięgi. Część internautów zapowiedziała, że jeśli przyszła mama dalej będzie tak bezceremonialnie wykorzystywała swoją popularność, to zrobią jej "unfollow". - Miej trochę szacunku dla twojego przyszłego dziecka - apelują zdegustowani obserwatorzy. 

Wcześniej Lil Masti udostępniła wideo ze swoją reakcją na wynik testu ciążowego oraz nagrała moment, w którym jej partner przy świątecznym stole wyjmuje z prezentu zalane płytki z dwiema kreskami

Też uważacie, że to już przesada? A może radosnymi chwilami zawsze warto się dzielić?