Obserwuj w Google News

Żona Michała Wiśniewskiego znów ciąży. Pola eksponuje brzuszek. Co za wydarzenie!

2 min. czytania
09.01.2023 09:41
Zareaguj Reakcja

Pola Wiśniewska znów w ciąży. Nowa żona Michała Wiśniewskiego i matka jego syna, po raz kolejny eksponuje ciążowy brzuszek. Kobieta towarzyszyła piosenkarzowi w programie „Jaka to melodia?” wraz z jego córką Fabienne i promieniała na ekranie. Fani są wręcz oślepieni jej blaskiem.

Rodzina Wiśniewskich w "Jaka to melodia?"
fot. VIPHOTO/East News

Michał Wiśniewski ponownie zostanie ojcem. Jego żona, Pola Wiśniewska, znów jest w ciąży, a brzuszkiem chwali się w popularnym programie muzycznym. Para poznała się w 2019 roku, a w 2020 już stanęła na ślubnym kobiercu. W styczniu 2021 na świat przyszedł zaś ich syn, Falco Amadeus, na cześć słynnego austriackiego muzyka i jego największego hitu „Rock Me Amadeus”.

Teraz zaś Pola Wiśniewska ponownie chwali się ciążowym brzuszkiem.

Pola Wiśniewska ponownie w ciąży 

Żona gwiazdora polskiej muzyki popularnej, pojawiła się u boku męża i jego córki Fabienne, w ostatnim programie „J aka to melodia?” w stroju, który podkreślał jej ciążowe kształty. Jej dość standardowa i niewyróżniająca się kreacja wywołała jednak szał wśród komentujących, którzy nie mogą przestać zachwycać się nad stylizacją kobiety. Jak czytamy na portalu Plotek.pl Pola Wiśniewska „postawiła na beżową bluzkę oraz spódnicę w tym samym kolorze. Stylizację uzupełniła o czarne botki na grubej podeszwie”, co świetnie kontrastowało z ekstrawagancką bielą dresu jej męża oraz szarą bluzą i luźnymi spodniami Fabienne. Zdjęcia z programu, które możemy znaleźć w internecie, robią furorę wśród fanów, którzy cieszą się szczęściem Wiśniewskich.

Michał Wiśniewski ponownie został ojcem. Ile ma już dzieci?

Michał Wiśniewski po raz kolejny został ojcem. Dla tych, którzy pogubili się już w jego życiu matrymonialnym, przypominamy ile dzieci ma słynny muzyk zespołu Ich Troje. Jak przypominają dziennikarze portalu NaTemat.pl Wiśniewski jest obecnie ojcem piątki dzieci. Z ostatnim newsem o ciąży Poli, będzie ojcem już po raz szósty.

Wedle publicznie dostępnych informacji, Michał Wiśniewski jest ojcem: Xaviera Michała i Fabienne Marty, które są wynikiem związku z Martą "Mandaryną" Wiśniewską. Z kolejną żoną, Anną Świątczak, ma zaś dwie córki: Etiennette Annę oraz Vivienne Viennę. Z czwartą żoną, Polą, ma już syna: Falco Amadeusa, a świat polskiego showbiznessu wstrzymuje oddech, by dowiedzieć się, jak będzie nazywać się najnowsza pociecha słynnej pary.

Redakcja poleca

Michał Wiśniewski skomentował odejście z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Przy okazji newsa o ciąży i „pięknej stylizacji” Poli, na Plotek.pl przeczytamy też, że Wiśniewski skomentował swoje odejście z popularnego programu Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Mężczyzna miał powiedzieć:

– Podziękowano mi, ale nie mam żalu. Rozumiem, że przychodzi ktoś nowy i układa wszystko po swojemu. On teraz zarządza domem, jakim jest Polsat, i robi to tak, by mu się dobrze pracowało i by miał dobre wyniki. Ma do tego pełne prawo, bo jest szefem stacji. Mnie w moim domu też nikt nie będzie mówił, jak mam go urządzać. Więc trzymam kciuki – zdradził w rozmowie z dziennikarzem „Faktu”.

Redakcja poleca

Czytaj także:  Nicolas Cage przeszedł metamorfozę. Gwiazdor wygląda niczym wampir [WIDEO]

RadioZET.pl/Plotek.pl/Fakt/Jastrzab.post/Instagram

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów