Obserwuj w Google News

„Inni Ludzie“: głośna adaptacja powieści Doroty Masłowskiej na pierwszym zwiastunie [WIDEO]

1 min. czytania
23.12.2021 17:49

„Inni Ludzie”, czyli głośna adaptacja słynnej powieści Doroty Masłowskiej doczekała się swojego pierwszego zwiastuna. Co materiał zdradza nam o filmie? Kiedy premiera?

Inni Ludzie - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Warner Bros. Polska

„Inni Ludzie” Aleksandry Terpińskiej to nagrodzony czterema nagrodami podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, bazujący na głośnej powieści Doroty Masłowskiej pod tym samym tytułem.

„Inni ludzie” to historia grupy bohaterów, którzy poszukują szczęścia, miłości i ukojenia we współczesnej Warszawie. Mają problemy z nawiązywaniem trwałych relacji, szukają pocieszenia w używkach, które mają ułatwić im codzienne bytowanie. Opowieść Terpińskiej to hipnotyzujący obraz zaskakującej codzienności, który mami zmysły widza, oferując mu feerię barw i dźwięków, które dosłownie wrzucają go w stany emocjonalne bohatera. Kino, które zachwyciło widzów i krytyków po pokazach w Gdyni.

Redakcja poleca

„Inni Ludzie” – zwiastun

Film współprodukowany przez polski oddział Warner Bros. reklamowany jest następującym materiałem promocyjnym:

„Inni Ludzie” – twórcy i obsada

Reżyserką i scenarzystką filmu jest debiutująca w długim metrażu Aleksandra Terpińska, najlepiej znana z krótkiego metrażu „Najlepsze Fajerwerki Ever” oraz pracy przy serialu Canal+ „Planeta Singli. Osiem Historii”. Scenariusz oparto na powieści Doroty Masłowskiej „Inni Ludzie”.

Na ekranie zobaczymy takich aktorów i aktorki jak: Jacek Beler, Magdalena Koleśnik, Sonia Bohosiewicz, Sebastian Fabijański, Marek Kalita, Piotr Witkowski czy Beata Kawka.

„Inni Ludzie” – kiedy premiera?

Czytaj także:  Najlepsze seriale świąteczne na Boże Narodzenie 2021 [LISTA]

RadioZET.pl/materiały prasowe Warner Bros. Polska/YouTube

Nowe seriale komediowe: TOP 10 produkcji, których nie znacie, a powinniście [ZDJĘCIA]