Obserwuj w Google News

Dominika Gwit przekazała wesołe wieści. "Idzie nowe"

2 min. czytania
13.03.2023 18:37
Zareaguj Reakcja

Dominika Gwit od kilku miesięcy jest spełnioną mamą. A to — jak wiadomo — wiąże się z natłokiem nowych obowiązków. Aktorka nie zamierza jednak rezygnować z kariery. Już teraz szykuje się do kolejnych występów na teatralnych deskach. Za pośrednictwem Instagrama przekazała fanom radosne informacje.

Dominika Gwit
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

W sierpniu Dominika Gwit przekazała swoim fanom radosną nowinę. Przekazała, że spodziewa się dziecka i od tamtej pory regularnie informowała użytkowników mediów społecznościowych o swoich przygotowaniach do macierzyństwa. Nie zawsze miała z górki. W ostatnich miesiącach ciąży narzekała na niezbyt dobre samopoczucie. Mimo to potrafiła cieszyć sie stanem błogosławionym.

Kiedy jej synek przyszedł na świat, natychmiast podzieliła sie z internautami swoim szczęściem. Opublikowała na Instagramie rozczulający post, w którym zwróciła się do swojego nowo narodzonego dziecka.

Jesteś i czynisz nas najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Niech Cię Bóg błogosławi Synku. Kochamy Cię i zawsze przy Tobie będziemy. Mama i Tata - napisała.

Od tego czasu Dominika spełnia się w roli mamy i wygląda na to, że natłok obowiązków nie jest w stanie zmusić jej do zawieszenia kariery.

Zobacz także: Dominika Gwit znika z mediów społecznościowych. "Potrzebuję ciszy"

Dominika Gwit na Instagramie zapowiada wielkie zmiany. "Idzie nowe"

Dominika Gwit już szykuje się do kolejnych aktorskich wyzwań. Zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje ze scenariuszem sztuki teatralnej.

Między karmieniem a przewijaniem nauka scenariuszy! Idzie nowe! - pochwaliła się.

Dodała, że jesienią zamierza stanąć na teatralnych deskach. Zagra w dwóch spektaklach, które będą wystawiane w teatrach w całej Polsce.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @dominikagwit