Zamknij

Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" zatrzymany przez policję

05.12.2022 12:42

Gwiazdor popularnego programu rozrywkowego TTV został zatrzymany przez policję. Dominik Abus w ostrych słowach powiedział funkcjonariuszom, co myśli na temat przeprowadzanej interwencji. „Tak to sobie pan może mówić nie do mnie!” – grzmiał celebryta.

Dominik Abus
fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Program "Gogglebox. Przed telewizorem" emitowany na antenie stacji TTV szybko zdobył sympatię widzów, a uczestnikom show zapewnił ogromną popularność. Tak było w przypadku Dominika Abusa, który stworzył z Krzysztofem Radzikowskim jeden z najbardziej lubianych duetów telewizyjnego formatu.

Zobacz także: Gwiazdor "Gogglebox" był fryzjerem Andrzeja Dudy. "Najwięcej wieśniaków jest w PiS"

Dominik Abus w rękach policji. Gwiazdor „Goggleboxa” nie przebierał w słowach

Celebryta jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie z dumą chwali się swoją atrakcyjną partnerką i sportowym autem. Abus wziął niedawno udział w programie Roberta Buczyńskiego, gdzie miał kolejną okazję do zaprezentowania luksusowego samochodu. Okazało się, że pojazd zwrócił uwagę nie tylko prowadzącego, ale także przejeżdżającego w okolicy policyjnego radiowozu.

Funkcjonariuszy nie zainteresowała jednak efektowność pojazdu, a brak tablic rejestracyjnych oraz przyciemnione szyby, ograniczające pole widzenia kierującego. Gwiazdor TTV nie krył swojego oburzenia interwencją i wdał się w słowną potyczkę z policjantami.

Tak to sobie pan może mówić nie do mnie! Niech pan mówi normalnie, bo ja mówię normalnie!

 – zwrócił się zdenerwowany do jednego ze stróżów prawa.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Dominikowi Abusowi najwyraźniej bardzo nie spodobał się sposób działania policji, w efekcie czego między panami doszło do ostrej wymiany zdań.

Niech mnie pan posłucha. Ja na pana płacę podatki, a pan na mnie i jest pan, żeby mi pomagać. Krzyczeć może pan, ale nie na mnie. Proszę mówić normalnym głosem, bo nie będę zaraz z panem rozmawiał. Tylko przez adwokata będziemy rozmawiać

– zagroził uczestnik „Goggleboxa” jednemu z mundurowych.

- Wyskoczyliście do mnie, jakbym kogoś zabił... Czasy pałowania ludzi, to się skończyły dawno temu! – dodał, co spotkało się z ostrą reakcją.

To bardzo mało płaci pan tych podatków. Nie krzyczę, tylko mówię normalnym głosem. Takie odzywki, to w telewizji. (...) Niech pan już przestanie, bo nikt tu nie pałuje ludzi

– próbował uspokoić gwiazdora policjant.

Skończyło się na mandacie i odholowaniu samochodu za pomocą lawety.

Co myślicie o zachowaniu Dominika Abusa?

loader
10 polskich gwiazd które miały poważne problemy z prawem
10 Zobacz galerię
fot. Mateusz Jagielski/East News, VIPHOTO/East News, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News