Obserwuj w Google News

Gwiazda "Gogglebox" miała wypadek na planie. Musi odejść z programu. "To już koniec"

2 min. czytania
25.11.2022 20:46

Złe wieści dla fanów Izabeli Zeiske, jednej z gwiazd "Gogglebox. Przed telewizorem". Niestety, popularna Iza uległa wypadkowi i musi pożegnać się z udziałem w programie. W mediach społecznościowych pokazała zdjęcie obrażeń. 

Izabela Zeiske
fot. screen: Instagram @iza_zeiske

" Gogglebox. Przed telewizorem" to jeden z hitów ramówki TTV, który wielu swoim uczestnikom przyniósł niemałą popularność. Obok Sylwii Bomby sympatię widzów zyskała między innymi Izabela Zeiske. Rozgłos sprawił, że została razem z mężem zaproszona także do 2. edycji teleturnieju "99 - Gra o wszystko. VIP", w którym zawodnicy muszą wykazać się sprytem, a często i sprawnością fizyczną. Niestety, jak pani Izabela podczas jednej z konkurencji uległa wypadkowi i musiała zrezygnować z dalszego udziału. Czy wszystko z nią w porządku?

Redakcja poleca

Izabela Zeiske miała wypadek. Gwiazda "Gogglebox" musi opuścić program

"Fakt" poinformował, że już pierwszego dnia nagrań Zeiske nieszczęśliwie upadła i doznała urazu głowy. Na planie miała pojawić się krew i niezbędna była interwencja lekarzy. Na szczęście nie stało się nic bardzo poważnego, ale kontuzja wykluczyła Izabelę i jej męża z dalszego udziału w show. Sama zainteresowana poinformowała o tym swoich wielbicieli za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- No, cóż kochani. I tak się zdarza. Dobrze, że nie jest gorzej. W takich sytuacjach zastanawiamy się, dlaczego to nam się przydarzyło. Miało być fajnie, wesoło, super zabawa. Niestety, dla nas to już koniec. Wszystkim dziękuję za trzymane kciuki - napisała na Instastory, prezentując owiniętą bandażem głowę.

Zaiske nie ma jednak zamiaru opuszczać planu "Gry o wszystko". Razem z mężem kibicuje pozostałym uczestnikom, czym pochwaliła się na Instagramie.

- O, co za pech, zdrówka i moc optymizmu.

- Zdrówka Pani Izo kibicowanie też jest super.

- Kochana Izuniu dużo zdrówka - czytamy w komentarzach.

My także życzymy zdrowia i mamy nadzieję, że gwiazda "Gogglebox" szybko wróci do formy.

Post Izabeli Zeiske
fot. screen: Instagram @iza_zeiske/