Obserwuj w Google News

Agnieszka Kotońska majstrowała przy twarzy. „Zaczynasz przypominać Królową życia”

2 min. czytania
18.11.2022 13:06
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Kotońska zyskała na popularności po udziale w programie TTV „Gogglebox. Przed telewizorem”. Po paru latach fani zaczęli zauważać zmiany w wyglądzie celebrytki – gwiazda schudła, zmieniła fryzurę, styl ubierania się, podejrzewano ją także o korzystanie z dóbr medycyny estetycznej. Teraz zaniepokoili się „wyprasowaną” twarzą Agnieszki Kotońskiej. Oliwy do ognia dodała wypowiedź jej syna, który zasugerował, że mama nie odrzuca pomocy specjalistów.

Agnieszka Kotońska
fot. screen Instagram Agnieszka Kotońska

Agnieszka Kotońska momentalnie znalazła się na językach, kiedy było widać pierwsze efekty jej metamorfozy. Sama mówiła, że w 2017 roku ważyła 106 kg. Wtedy też zawzięła się i postanowiła walczyć o lepszą siebie. Dieta i ćwiczenia dały efekty – nie tylko schudła, ale też udało jej się uniknąć efektu jo-jo. Zachęcona Agnieszka Kotońska zdecydowała kontynuować zmiany w swoim wyglądzie.

Zobacz także:  Sylwia Bomba w ciąży? Gwiazda "Gogglebox" o dziecku z nowym partnerem. "Będzie robione"

Agnieszka Kotońska zrobiła sobie „nową twarz”?

Agnieszka Kotońska niejednokrotnie eksperymentowała ze stylami ubierania się, ale także z włosami. Wiele osób pamięta jej charakterystyczne warkoczyki, farbowanie na różowo, fioletowo, bordowo, doczepy i grzywki.

Gwiazda TTV dba o ciało i twarz. 45-latka może pochwalić się gładką i rozpromienioną cerą – na próżno szukać u niej zmarszczek. Wiele osób podejrzewa, że Agnieszka Kotońska dość często odwiedza kliniki medycyny estetycznej. Celebrytka podczas Q&A z internautami zdradziła, że była ostatnio na botoksie na czoło. Chciała pozbyć się lwiej zmarszczki. A cała afera zaczęła się od filmiku, na którym robi sobie makijaż.

Co złośliwsi zaczęli dogryzać Kotońskiej, że odmładza się na siłę i za wszelką cenę chce błyszczeć. Inni ostrzegali ją, że przez nadmierne upiększanie stanie się „drugą Kaźmierską”.

- A po co ciągle ten dzióbek? - zauważyła internautka. Kotońska odparła, że po prostu „tak lubi”.

- Za dużo tapety, staro na jak na swój wiek – skomentowała inna osoba.

Redakcja poleca

- Popieram dużo osób. Tu tak jak z Izą z „Królowych życia”. Obie jesteście naturalnie piękne, a chcąc się ulepszyć, pogarszacie. Może trochę wiary w to, co natura wam dała – czytamy.

- Zawsze uwielbiałam „Goggleboxa” i ciebie, ale zaczynasz przypominać „Królową życia”. Chodzi o nadmierne upiększanie – skwitowała fanka.

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS