Obserwuj w Google News

Sylwia Bomba potwierdziła rozstanie. Znowu jest sama. "Singielka z dzieckiem"

Maciej Friedrich
2 min. czytania
25.11.2022 19:03
Zareaguj Reakcja

Sylwia Bomba nie ukrywała, że była szczęśliwa u boku nowego partnera, pojawiły się nawet plotki o dziecku. Niestety, gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" oficjalnie potwierdziła, że jej związek to już przeszłość.

Sylwia Bomba
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Sylwia Bomba zyskała ogromny rozgłos dzięki udziałowi w programie " Gogglebox. Przed telewizorem". Doskonale wykorzystała swoje pięć minut, obecnie jest jedną z krajowych celebrytek, mogliśmy oglądać ją nawet w "Tańcu z gwiazdami". W tym roku Bomba pożegnała byłego partnera i ojca swojej córeczki, informacja o śmierci Jacka Ochmana pojawiła się w mediach 27 lipca. Wydawało się, że Sylwia odnalazła szczęście u boku nowego ukochanego. Niestety, w rozmowie z "Faktem" celebrytka potwierdziła, że jej związek to już przeszłość.

Redakcja poleca

Sylwia Bomba potwierdziła rozstanie. Gwiazda "Gogglebox" znów jest singielką

Sylwia Bomba cieszyła się nowym związkiem i nie ukrywała, że przy partnerze czuje się doskonale, w mediach pojawiły się nawet plotki o rzekomym powiększeniu rodziny.

- To jest taki mężczyzna, przy którym czuję, że nic już nie muszę udowadniać, wlał taki niesamowity spokój w moje serce (...) Pierwszy raz w życiu spotkałam takiego mężczyznę, który sprawia, że mogę się czuć spokojna, jeżeli mi się coś nie uda, to on na pewno to załatwi - cytuje słowa gwiazdy "Gogglebox" portal Jastrząb Post.

Kiedy aktywna w mediach społecznościowych Sylwia przestała wrzucać zdjęcia z ukochanym, część fanów zaczęła podejrzewać, że w jej związku się nie układa. Kiedy Bomba została zapytana o swój ogródek, odparła, że jest "idealny dla singielki z dzieckiem". To tylko pomnożyło plotki, które postanowił rozwiać "Fakt". W rozmowie z tabloidem celebrytka krótko, ale jednoznacznie potwierdziła, że znów jest wolna.

- Tak, ten związek jest już przeszłością - przekazała.

Miejmy nadzieję, że Sylwia spotka osobę, z która da jej oparcie.