Zamknij

Sylwia Bomba ma dość: „Czy tylko ja tak ciężko to znoszę?”

27.10.2022 12:39

Sylwia Bomba wyznała, że przerastają ją codziennie obowiązki. Celebrytka wzięła na swoje barki nie tylko samodzielne wychowywanie córki, ale także remont nowego domu. Gwiazda TTV postanowiła poprosić o pomoc swoich fanów. „Wszelkie rady bardzo mile widziane” – napisała na Instagramie.

Sylwia Bomba
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Sylwia Bomba zdobyła popularność dzięki udziałowi w popularnym programie „Gogglebox. Przed telewizorem”, emitowanym na antenie stacji TTV. Celebrytka ma za sobą trudne chwile – w zeszłym roku rozstała się z ojcem swojej córki, Antoniny, a 27 lipca 2022 roku mężczyzna zmarł, co znacznie odbiło się na jej samopoczuciu.

Zobacz także: Sylwia Bomba we łzach wspomina pogrzeb partnera. „Podeszli do mnie jego mama i syn”

Sylwia Bomba prosi fanów o pomoc: „Rady mile widziane”

Jako samodzielna mama, Bomba musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami i robi co może, by zapewnić Antosi szczęśliwe dzieciństwo. Niedawno pochwaliła się zakupem domu, który postanowiła samodzielnie wyremontować.

Bombowe dziewczyny zaczynają nowy etap w życiu. Zawsze sobie mówiłam: nie poddawaj się, nawet jeśli czasem wydaje Ci się, że Twoje marzenia są nierealne

 – pisała wtedy na swoim instagramowym profilu.

Okazało się jednak, że przeprowadzenie generalnego remontu na własną rękę wymaga ogromu pracy.

Matko boska, czy tylko ja tak ciężko to znoszę? (...). Bo słuchajcie, ja nie wiedziałam, że żeby wykończyć dom to trzeba te wszystkie kleje, panele, zlewy, płytki, listwy, gresy, podwieszenia, kibelki, ceramika

 – wyliczała załamana celebrytka.

Jak wyznała Sylwia Bomba, sen z powiek spędzają jej...podłogi. Gwiazda TTV poprosiła swoich obserwatorów o pomoc.

- Temat przez który nie mogę spać, to są podłogi. Dzisiaj Pan mi pokazywał podłogę winylową, ja sobie wymarzyłam drewnianą, ale te są bardzo drogie... Moja koleżanka ma płytki, które imitują drewno, i ponoć są praktyczne. Dużo ludzi mówi też o panelach. Jakie macie podłogi? Jakie polecacie? Na co zwrócić uwagę przy wyborze podłóg? Wszelkie rady bardzo mile widziane – napisała.

Zdecydowalibyście się na samodzielny remont?

loader
Patryk Vega
12 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News