Zamknij

Sylwia Bomba rozstała się z ojcem swojej córki. Uczestniczka TZG ma już nowego partnera?

11.08.2021 16:05

Sylwia Bomba rozstała się z partnerem i ojcem swojej 2,5-letniej córki. Gwiazda "Gogglebox", którą wkrótce będzie można podziwiać w 12. edycji "Tańca z gwiazdami", podzieliła się na Instagramie intrygującym wyznaniem. W jej życiu pojawił się już ktoś nowy?

Sylwia Bombaba
fot. TRICOLORS/East News

Sylwia Bomba jest jedna z najpopularniejszych gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorem". W programie komentuje w parze z Ewą Mrozowską, prywatnie swoją dobrą koleżanką i makijażystką. Już niedługo Sylwię będzie można oglądać w "Tańcu z gwiazdami 12" w parze z Jackiem Jeschke.

Jak wiadomo, taneczny program Polsatu często bywa okazją do życiowego "odbicia" dla gwiazd, które niedawno przeżyły bolesne rozstanie lub zostały porzucone przez partnerów. Udział ma im pomóc na nowo uwierzyć w siebie i pokazać (także ich byłym), że świetnie sobie radzą. Tak było m.in. w przypadku Anety Zając i Justyny Żyły, a w poprzedniej edycji status "pięknej i samotnej" miała Edyta Zając, która rozwiodła się z Jakubem Rzeźniczakiem po tym, jak wyszło na jaw, że piłkarz ma nieślubne dziecko. W nadchodzącym "Tańcu z gwiazdami" taką uczestniczką będzie Sylwia Bomba. 

Taniec z gwiazdami: Iza Małysz zachwyca metamorfozą. Internauci osłupieli na jej widok [FOTO]

Taniec z gwiazdami: Sylwia Bomba nie jest już z ojcem swojej córki

Gwiazda "Gogglebox" rozstała się partnerem Jackiem, z którym ma 2,5-letnią Antosię. 

Od kilku miesięcy nie jestem w związku z tatą Antosi. Każdy dzień upewnia mnie, że moje odejście to była dobra decyzja. Wszelkie szczegóły tej sytuacji pozostawiam dla siebie. Ze względu na szacunek do przeszłości oraz mojej córeczki, nigdy więcej nie zabiorę głosu w tej sprawie. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia - przekazała w lipcu na Instagramie.

Jak powiedziała w rozmowie z "Party", do rozstania doszło już w kwietniu.

Walczyłam o tę miłość do końca. Chciałam, by moja córka miała pełną rodzinę. Nie udało się, ale zrobię wszystko, by była szczęśliwa. […] Teraz chcę zamknąć przeszłość i zacząć nowy etap. Wierzę, że jeszcze będę szczęśliwa - mowiła. 

Sylwia na razie skupia się na treningach do "Tańca z gwiazdami", ale po programie zapewne będzie dążyła do tego, by uporządkować swoje sprawy prywatne. Gwiazda wyjawiła na Instastories, że nie wyobraża sobie, żeby u jej boku nie było żadnego mężczyzny. Zapytana przez fanów o swoje największe marzenie, opisał sielankową scenę, w której nie zabrakło ukochanego partnera. 

Niedziela. Ogród z dużym tarasem. Dom pełen przyjaciół i rodziny. Antosia z innymi dziećmi bawi się w ogródku, słychać śmiech. Wszyscy są szczęśliwi. Przy grillu stoi mój mężczyzna, podchodzi do mnie i przytula mnie. Czuję spokój. Tylko tyle i aż tyle - napisała na Instastories. 

Nie wiadomo, czy opis dotyczył wyimaginowanej sytuacji, czy może w życiu Sylwii Bomby pojawił się już jakiś nowy mężczyzna. Miejmy jednak nadzieję, że gwiazdę będzie miał kto wspierać podczas rywalizacji o Kryształową Kulę.

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" ruszyła na pomoc 6-letniej dziewczynce. "Wszyscy płakaliśmy"

loader