Zamknij

Sylwia Bomba wychowuje córkę sama. Poruszające wyznanie uczestniczki "Tańca z gwiazdami"

07.09.2021 16:32

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" przeżywa ostatnio trudny czas. Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" wyznała, że po rozstaniu z partnerem samodzielnie wychowuje trzyletnią córkę. Niestety, jak wynika z jej relacji, nie może liczyć na zaangażowanie ojca dziecka. 

Sylwia Bomba w "Tańcu z gwiazdami"
fot. TRICOLORS/East News

Sylwia Bomba zdobyła popularność dzięki programowi "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym komentuje oglądane audycje razem z makijażystką Ewą Mrozowską. W ciągu kilku lat udało jej się uzbierać ponad 700 tys. obserwatorów na Instagramie. Licznik nabija odkąd celebrytka występuje w 12. edycji "Tańca z gwiazdami" i całkiem nieźle radzi sobie w parze z Jackiem Jeschke. 

Jak wiadomo, taneczny program Polsatu często bywa okazją do życiowego odkucia się dla celebrytek, które niedawno przeżyły bolesne rozstanie lub zostały porzucone przez partnerów. Udział ma im pomóc na nowo uwierzyć w siebie i pokazać (także ich byłym), że mimo trudnych przejść świetnie sobie radzą. Tak było m.in. w przypadku Anety Zając, Beaty Tadli, Justyny Żyły czy Edyta Zając-Rzeźniczak. W obecnej edycji "piękną i samotną" okazuje się być Sylwia Bomba. 

Zobacz także

Taniec z gwiazdami: Sylwia Bomba samodzielnie wychowuje córkę 

Sylwia Bomba kilka miesięcy temu rozstała się z partnerem, z którym ma trzyletnią córkę. Jak początkowo zapewniała, będzie dzielić z ex ukochanym opiekę nad dzieckiem, ale wygląda na to, że sprawy potoczyły się inaczej. W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" bohaterka "Gogglebox" ze łzami w oczach wypowiadała się na temat samodzielnego macierzyństwa. Jak wyznała potem w wywiadzie z Pomponikiem, córkę wychowuje sama, bez pomocy ojca dziecka. 

Gwiazda nie chciała wdawać się w szczegóły, ale z jej wypowiedzi wynikało, że została ze wszystkim sama i nie może liczyć na wsparcie byłego partnera. Podkreśliła jednak, że jest w stanie zapewnić Antosi pełne wychowanie, a przykład Oliwii Bieniuk, która wcześnie straciła mamę, tylko dodaje jej odwagi. 

Spójrz na Oliwię, wyrosłą na piękną, mądrą, wspaniałą kobietę, mając tylko tatę i myślę sobie, że ja będąc mamą, jestem w stanie być i mamą i tatą. […] Kobiety mają tę moc, tę siłę. Potrafią w życiu łączyć bardzo wiele ról. Jak na razie mi się udaje - powiedziała Sylwia Bomba. 

Na szczęście uczestniczka Tańca z gwiazdami" zawsze może liczyć na pomoc swoich rodziców, którzy przepadają za małą Antosią. Niedawno pochwaliła się nimi na Instagramie. 

loader