Obserwuj w Google News

Pudelek: Jacek Ochman nie żyje. Zmarł ojciec dziecka Sylwii Bomby. "Przyczyną śmierci był najpewniej alkohol"

Maciej Friedrich
2 min. czytania
27.07.2022 14:16
Zareaguj Reakcja

Jak poinformował portal Pudelek, 26 lipca 2022 roku zmarł Krystian Ochman. Były partner i ojciec dziecka znanej z "Gogglebox" Sylwii Bomby zmagał się z uzależnieniem od alkoholu. To właśnie nałóg mógł być przyczyną śmierci.

Sylwia Bomba i Jacek Ochman
fot. screen: Instagram @sylwiabomba

Jacek Ochman nie żyje. Zmarł ojciec dziecka Sylwii Bomby

Sylwia Bomba zyskała dużą popularność dzięki udziałowi w jednym z hitów ramówki TTV, programowi " Gogglebox", w którym przez osiem lat komentowała inne programy telewizyjne. Wykorzystała medialny rozgłos i dołączyła do grona krajowych celebrytek. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie regularnie publikuje nierzadko odważne fotografie, nie stroni także od opowieści o swoim życiu prywatnym. Głośno było między innymi o rozstaniu z Jackiem Ochmanem, ojcem jej córeczki Antoniny. Były partner Bomby, który w latach 2015-2021 pełnił funkcję prezesa piłkarskiego klubu Znicz Pruszków, miał płacić alimenty, jednak w pewnym momencie przestać utrzymywać kontakty z dzieckiem.

- Od kilku miesięcy nie jestem w związku z tatą Antosi. Każdy dzień upewnia mnie, że moje odejście to była dobra decyzja. Wszelkie szczegóły tej sytuacji pozostawiam dla siebie. Ze względu na szacunek do przeszłości oraz do mojej córeczki nigdy więcej nie zabiorę głosu w tej sprawie. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia - pisała informując o rozstaniu celebrytka.

Niestety, portal Pudelek poinformował, że Jacek Ochman zmarł we wtorek 26 lipca 2022 roku. Od lat miał zmagać się z uzależnieniem i to właśnie przedawkowanie alkoholu mogło doprowadzić do jego śmierci.

Redakcja poleca

Jacek Ochman nie żyje. Były partner Sylwii Bomby zmarł z powodu uzależnienia?

Według informatora Pudelka Jacek Ochman zmarł 26 lipca 2022 roku około godziny 19.00. Niewykluczone, że do śmierci mogło doprowadzić wieloletnie uzależnienie mężczyzny od alkoholu.

- Zmarł wczoraj o 19:00. Przyczyną śmierci był najpewniej alkohol. Walczył z alkoholizmem od wielu lat. W trakcie trwania związku Sylwia wielokrotnie próbowała go wyciągać z nałogu. Wysyłała go na odwyki. Niestety od trzech miesięcy Jacek nie miał już żadnego kontaktu z córką - czytamy.

Pudelek poinformował, że Sylwia Bomba przez ponad dwa lata miała walczyć o związek z Ochmanem i próbować pomóc mu zerwać z nałogiem.