Zamknij

Sylwia Bomba przeszła zabieg w szpitalu. "Za dwa lata byłby z tego już rak". Apeluje o regularne badanie się

Judyta Wanicka
06.04.2022 11:14

Sylwia Bomba z "Gogglebox" poddała się zabiegowi w siedleckim szpitalu. U gwiazdy wykryto zmianę, która w porę nieleczona, mogłaby doprowadzić nawet do nowotworu. Gwiazda TTV zaapelowała do kobiet o regularne wykonywanie badań. 

Sylwia Bomba
fot. Pawel Wodzynski/East News

Sylwia Bomba zdobyła popularność dzięki reality-show "Gogglebox. Przed telewizorem" emitowanemu w telewizji TTV. Przez osiem lat komentowała programy w duecie z Ewą Mrozowską, lecz ostatnio ich drogi się rozeszły. W nowych odcinkach obok Sylwii na kanapie zasiądzie jej przyjaciółka Lil Antoniak, z którą celebrytka wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami". Z kolei nowym partnerem Ewy będzie jej mąż, Piotr Kozłowski.  

Sylwia Bomba z "Gogglebox" przeszła zabieg w szpitalu

Po udziale w "Tańcu z gwiazdami" Sylwia Bomba zdobyła nowe grono obserwatorów w mediach społecznościowych. Ostatnio gwiazda "Gogglebox" podzieliła się z fanami relacją z wizyty w wojewódzkim szpitalu w Siedlcach, dokąd udała się na zabieg ginekologiczny.

Stoję właśnie pod centrum onkologii, idę wyciąć pewne sprawy, które ujawniły się w mojej cytologii - przekazała Sylwia. 

W czasie rutynowego badania u 35-latki wykryto drobną zmianę, na szczęście we wczesnym stadium, dlatego bez problemu dało się ją usunąć. Niemniej gwiazda TTV podkreśliła, że gdyby nie regularne wykonywanie badań, za kilka lat mogłoby się skończy nawet na nowotworze. 

Dzięki temu, że robię cytologię co pół roku, to te sprawy ujawniły się w bardzo wczesnym stadium, więc nie zagrażają mi w żaden sposób. Natomiast gdybym tej cytologii nie robiła regularnie i zrobiłabym ją np. za dwa lata, to byłby z tego już rak - powiedziała. 

syliwa bomba
fot. Instastories:@sylwiabomba

Za moment wróciła na Instastories i przekazała, że jest już po zabiegu. Procedura trwała zaledwie dwie minuty. 10 minut znieczulenie i pół godziny musiałam poczekać po zabiegu - opowiadała Sylwia. Na koniec zaapelowała do kobiet, żeby regularnie wykonywały badania. Jak widać, nie ma się czego bać, a można uratować sobie życie. 

wowsylwia
fot. Instastories:@sylwiabomba
loader
Polskie gwiazdy
10 Zobacz galerię
fot. East NEWS