Kolejna znana para się rozwodzi? Pozew miał już trafić do sądu

31.01.2023 08:25

Dariusz Wieteska i Urszula Zawadzka się rozwodzą? Aktor znany z serialu TVP "Na Sygnale" i gwiazda "Komisarza Alexa" mieli zdecydować się na zakończenie małżenstwa - informuje popularny tygodnik. W sieci huczy o kulisach rozstania Wieteski i Zawadzkiej. 

Dariusz Wieteska i Urszula Zawadzka
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Dariusz Wieteska to aktor znany z popularnych seriali, m.in. emitowanego w TVP "Na Sygnale". Zagrał także w "Ojcu Mateuszu", "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej" i "Przyjaciółkach". Można go było też oglądać w 8. edycji "Tańca z gwiazdami" w Polsacie.

Od 2014 roku żoną Dariusza Wieteski jest aktorka Urszula Zawadzka, znana m.in. z "M jak miłość", "Komisarza Alexa" czy "W rytmie serca". Para nie ma dzieci. Aktualnie jeden z tygodników donosi, że znane małżeństwo powoli zmierza ku końcowi i ujawnia szczegóły rozwodu Dariusza Wieteski i Urszuli Zawadzkiej.

Dariusz Wieteska i Urszula Zawadzka się rozwodzą? 

W tym roku Dariusz Wieteska i Urszula Zawadzka mieli obchodzić ósmą rocznicę ślubu, lecz według najnowszych doniesień małżonkowie ponoć nie mają już powodów do świętowania. Popularny magazyn potwierdził krążące plotki o rozstaniu Wieteski i Zawadzkiej. Aktorska para ma obecnie czekać na rozwód. 

Kiedy latem zeszłego roku zapytaliśmy ją, czy wszystko jest w porządku, odesłała nas z tym pytaniem do Dariusza Wieteski. Ale aktor zbył nas milczeniem. Jak się dowiedzieliśmy, w tym czasie aktorka złożyła niestety pozew rozwodowy w Sądzie Okręgowym w Warszawie - informuje "Dobry Tydzień". 

Według wspomnianego tygodnika pozew miał wpłynąć siedem miesięcy temu, lecz do tej pory małżonkom nie wyznaczono terminu rozprawy rozwodowej. Dariusz Wieteska i Urszula Zawadzka nie chcieli komentować informacji o rozwodzie.

Joanna z "Sanatorium miłości" uwiodła męża Ilonie Felicjańskiej? Była świadkiem na ich ślubie

EN_01490348_1109
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS
EN_01314842_0806
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS
loader