Obserwuj w Google News

Trojanowska rozstała się z mężem, ale nie planuje rozwodu. Oto powód

2 min. czytania
18.01.2023 16:53

Izabela Trojanowska oficjalnie odeszła od męża lata temu, jednak para wciąż nie sfinalizowała swojego rozstania. Gwiazda wyjaśniła, dlaczego do tej pory nie zdecydowała się na rozwód z Markiem Trojanowskim. Ma ku temu ważny powód.

Izabela Trojanowska
fot. PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News

Izabela Trojanowska, kojarzona z rolą Moniki Ross w serialu TVP „Klan” ma na swoim koncie wiele sukcesów nie tylko aktorskich, ale również muzycznych. Jest autorką popularnych utworów "Wszystko, czego dziś chcę" oraz "Tyle samo prawd ile kłamstw". Widzowie mieli okazję zobaczyć ją w roli trenerki w programie „The Voice Senior”.

Zobacz także: Izabela Trojanowska zaśpiewała o orgazmie na kościelnym koncercie. W tle Jan Paweł II

Izabela Trojanowska ciepło mówiła o mężu. „Imponował mi wiedzą”

Artystka w 1979 roku stanęła na ślubnym kobiercu z Krzysztofem Trojanowskim. Ukochanego poznała, gdy zdobywał edukację na Politechnice Warszawskiej.

Wszedł, przywitał się, zobaczył mnie z papierosem i wyszedł. Nie spodobałam mu się, bo nie lubił palących dziewczyn

 – wspomina pierwsze spotkanie z mężem w książce Leszka Gnoińskiego „Trojanowska”.

Celebrytka nie szczędziła matematykowi czułych słów. Wielokrotnie chwaliła go w wywiadach przyznając, że wzbudzał jej podziw.  

Imponował mi wiedzą, znajomością świata. Mogę powiedzieć, że trochę mi ojcował

 – wyznała w rozmowie z magazynem „Viva!”.

Trojanowscy przez wiele lat stanowili zgrane małżeństwo, wyjechali razem za granicę i doczekali się córki Roxany, która przyszła na świat w czerwcu 1991 roku.

Redakcja poleca

Izabela Trojanowska rozstała się z mężem, jednak oficjalnie wciąż są małżeństwem

W związku pojawiły się niestety spore nieporozumienia – Izabela Trojanowska chciała rozwijać swoją karierę, z kolei Krzysztof wolał, by więcej czasu poświęcała rodzinie.  

- Mąż był niezadowolony, że zdecydowałam się grać w "Klanie". To oznaczało częste wyjazdy do Polski. Dąsał się, niby mnie nie zauważał, z przekąsem informował, gdy ktoś dzwonił w sprawach zawodowych. Powtarzał, że nic go to nie obchodzi. (...) Nie mogłam już dusić się w czterech ścianach, mimo wielkiej miłości do córki i przyjaźni dla męża. Ale z powodu mojej nieobecności pewne sprawy wymknęły mi się spod kontroli – opowiadała aktorka w rozmowie z „Vivą!”.

Ostatecznie para rozstała się w 2013 roku, co gwiazda „Klanu” bardzo przeżyła.

Kiedy po ponad 25 latach małżeństwa, w które zainwestowałam wszystkie swoje uczucia, okazało się ono martwe, coś we mnie pękło

 – ujawniła w wywiadzie dla  "Życia na gorąco".

Mimo że Izabela Trojanowska od lat nie żyje z „mężem”, oficjalnie wciąż pozostają małżeństwem. Gwiazda nie zdecydowała się na rozwód, bo nie ma ochoty na sądowe batalie, które często bardzo długo się ciągną.

Rozwód? To nie jest takie proste. Musiałabym wziąć dwa rozwody: polski i niemiecki, ponieważ mam podwójne obywatelstwo. A to długo trwa, jakieś trzy lata. Nie wiem, czy warto zaczynać tę prawną kołomyjkę. Rozwód niczego nie zmieni w mojej sytuacji

 – wyjaśniła Izabela Trojanowska w „Vivie!”, dodając, że nie planuje niczego w tej kwestii zmieniać.

Co myślicie o jej decyzji?

RadioZet.pl/”Życie na gorąco”/”Viva!”

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl