Obserwuj w Google News

Izabela Trojanowska zaśpiewała o orgazmie na kościelnym koncercie. W tle Jan Paweł II

2 min. czytania
26.04.2022 22:18
Zareaguj Reakcja

Izabela Trojanowska pojawiła się na scenie podczas obchodów święta Miłosierdzia Bożego, organizowanego przy parafii św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Warszawie. Zaśpiewała tam słynny przebój o orgazmie - "Wszystko czego dziś chcę". Zarówno gwiazda, jak i publika, bawili się przednio.

Izabela Trojanowska
fot. Facebook/Kulturalnipl/screen

Izabela Trojanowska jest jedną z najbardziej charakterystycznych polskich wokalistek. Piosenkarka i aktorka, znana m.in. z roli Moniki Ross w serialu " Klan", od wielu lat trzyma świetną formę - zarówno wokalną, jak i fizyczną. Wciąż jest bardzo aktywna zawodowo, a fani wprost kochają jej występy.

Nic dziwnego, że jako gwiazda została zaproszona do występu z okazji obchodów święta Miłosierdzia Bożego, organizowanych przez warszawską parafię św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Pojawiają się jednak wątpliwości co do doboru repertuaru, bowiem Trojanowska zaśpiewała swój wielki hit o... orgazmie.

Zobacz także: Chłopaki do wzięcia: Jaruś już po rozwodzie? Widzowie nie mają wątpliwości. "Nie są już razem"

Izabela Trojanowska śpiewa swój hit o orgazmie na kościelnym koncercie

W niedzielę 24 kwietnia w parku Moczydło na Woli odbył się koncert z okazji święta Miłosierdzia Bożego. Na scenie można było zobaczyć obraz Jezusa Miłosiernego, a obok wizerunek Jana Pawła II. W takiej scenerii Izabela Trojanowska świetnie się bawiąc, zaśpiewała swój wielki przebój, zatytułowany "Wszystko czego dziś chcę". Nie jest tajemnicą, że utwór ten to zakamuflowany erotyk, co po latach w jednej z wypowiedzi przyznała sama wokalistka.

Redakcja poleca

Gwiazda wystąpiła z piosenką w Opolu, a dopiero potem odkryła, jaki przekaz w niej się kryje. Dodać miała, że gdyby wcześniej to wiedziała, to by go na festiwalu nie zaśpiewała - a odniosła wtedy olbrzymi sukces. Co ciekawe, twórca słów piosenki, Andrzej Mogielnicki, powiedział w jednym z wywiadów, że to "najbardziej obrazoburcze dzieło, jakie stworzył".

Choć od tamtej pory mięło już wiele lat, to ciężko zakładać, że Izabela Trojanowska zapomniała, jaki jest charakter śpiewanej przez nią piosenki. A może po prostu chciała podbić publikę niedzielnego święta - tak, jak kiedyś zawojowała Opole? Trudno stwierdzić, jednak wybór tego utworu do odśpiewania na tego typu uroczystości można uznać za dość kontrowersyjny.

Polskie gwiazdy jednego utworu. Sprawdź, czy ich pamiętasz
9 Zobacz galerię
fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/Eastnews