Obserwuj w Google News

Huczy o rozwodzie Piotra Cugowskiego. Juror "The Voice" chwali się już nową narzeczoną

2 min. czytania
25.01.2023 18:16
Zareaguj Reakcja

Piotr Cugowski miał rozwieść się z żoną Elizą - dowiedział się Pudelek. Portal podaje, że juror "The Voice Senior" przyprowadził na plan nową partnerkę, którą przedstawił ekipie jako swoją narzeczoną. Kim jest nowa ukochana Piotra Cugowskiego? 

Piotr Cugowski
fot. Piotr Molecki/East News

Piotr Cugowski to wokalista zespołu Bracia i syn znanego z Budki Suflera Krzysztofa Cugowskiego. Obecnie muzyka można oglądać w roli jurora 4. edycji "The Voice Senior" w TVP, gdzie ocenia występy uczestników obok Maryli Rodowicz, Małgorzaty Węgorzewskiej i Piotra Szczepanika. 

W życiu prywatnym 44-letni Piotr Cugowski tworzył małżeństwo z dziennikarką Elizą Tokarczyk. Para pobrała się w 2008 roku, a trzy lata później przyszedł na świat ich syn, Piotr junior. Według najnowszych doniesień Pudelka małżeństwo Cugowskiego miało nie przetrwać. Portal informuje, że juror "The Voice Senior" niedawno zjawił się na planie programu w towarzystwie nowej narzeczonej. 

Redakcja poleca

Piotr Cugowski się rozwiódł? Ma nową narzeczoną 

Pogłoski o rozpadzie małżeństwa Piotr Cugowskiego miały okazać się prawdziwe. Już w listopadzie artysta wspomniał w śniadaniówce o nowej ukochanej, którą od niedawna oficjalnie przedstawia już jako narzeczoną. 

Faktycznie, pojawiła się na planie "The Voice". Piotr oficjalnie przedstawił ją ekipie jako swoją narzeczoną. Piękna, kulturalna kobieta z klasą - cytuje osobę z produkcji Pudelek.

Nowa narzeczona Piotra Cugowskiego ma na imię Karolina. Muzyk zdradził, że jest ona z zawodu lekarzem, "bardzo wykwalifikowanym internistą i nefrologiem" - podkreślił. Szczegółów nowego związku, ani tym bardziej rozwodu z matką swojego syna, juror "The Voice" nie ujawnił. 

Niedawno Piotr Cugowski i Karolina Gwiazda wzięli udział w sesji do kalendarza "Artyści zwierzakom", akcji charytatywnej na rzecz schroniska dla zwierząt w Lublinie. Można ich zobaczyć m.in. w nagraniu z backstage'u.