,

Cleo rozpłakała się po sytuacji za kulisami programu TVP. Wiadomo, co zaszło

08.03.2023 15:32

Cleo popłakała się na planie programu "The Voice Kids 6". Poruszająca scena rozegrała się za kulisami show TVP2. Jurorka nie wytrzymała i zanim dotarła do fotela, kompletnie się rozkleiła. Co doprowadziło Cleo do takiej reakcji? 

Cleo płacze w "The Voice Kids"
fot. YouTube The Voice Kids screen

Joanna Klepko, znana jako Cleo, po ogromnym sukcesie duetu z Donatanem z powodzeniem kontynuuje karierę solową. W 2021 r. została jurorką "The Voice Kids" w TVP. Swoim występem w popularnym show piosenkarka zaskarbiła sobie ogromną sympatię widzów, co przyniosło jej uznanie w postaci Telekamery 2021 dla najlepszego jurora.

Cleo popłakała się na planie "The Voice Kids"

Obecnie Cleo ocenia występy uczestników 6. edycji "The Voice Kids" w towarzystwie Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona. W jednym z odcinków show miała miejsce zaskakująca sytuacja. Cleo weszła do studia, ledwie powstrzymując łzy, a gdy już zasiadła na fotelu, wybuchła płaczem. Wszystko działo się na oczach widzów.

Na zachowanie piosenkarki natychmiast zareagowali pozostali jurorzy. - Ciocia Cleo się wzruszyła - padło, na co Cleo wydusiła z siebie "przepraszam", lecz nie dała rady opanować łez.

Co doprowadziło jurorkę "The Voice Kids" do takiej reakcji? Za kulisami Cleo spotkała siostrę uczestniczki show, jej wielką fankę, która okazała się osobą niepełnosprawną. Dziewczyna poruszała się na wózku. Na ten widok Cleo nie potrafiła pohamować emocji.

Piosenkarka podarowała dziewczynie wisiorek, jaki noszą członkowie jej ekipy, czym sprawiła jej ogromną radość. - Moja kochana. Jezu, jak cudnie. Dziękuję! - powiedziała Cleo i wróciła na fotel jurorski cała we łzach. 

Kolejny skandal wokół Eurowizji 2023: "Żenada to mało powiedziane"

loader

Logo radiozet Dzieje się