Obserwuj w Google News

Cichopek spakowała manatki i wyjechała z Polski. Tam pojawiła się miłość

2 min. czytania
19.09.2023 08:17
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek od dłuższego czasu układa sobie stateczne życie u boku Macieja Kurzajewskiego. Okazuje się jednak, że uczuciowa przeszłość gwiazdy TVP nie była tak spokojna, jak mogłoby się to wydawać. Dla miłości aktorka chciała nawet opuścić kraj. Dziś mogłaby mieszkać w Austrii.

Cichopek spakowała manatki i wyjechała z Polski. Tam pojawiła się miłość
fot. Instagram @katarzynacichopek, ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Katarzyna Cichopek nie może narzekać na brak zainteresowania mediów. Aktorka, która zasłynęła w show-biznesie dzięki roli Kingi z „ M jak miłość”, obecnie jest jedną z najjaśniejszych gwiazd Telewizji Polskiej, a dodatkowo zajmuje się prowadzeniem własnej firmy. Nie ulega wątpliwości, że życie zawodowe Cichopek jest bardzo intensywne, choć nie obyło się bez kilku potknięć. Przypomnijmy, że całkiem niedawno aktorka straciła jedną ze swoich dobrze płatnych fuch w stacji, ale zdaje się, że fakt ten niespecjalnie naruszył jej pozycję na Woronicza.

Redakcja poleca

Bogate życie uczuciowe Katarzyny Cichopek

Kasia od blisko roku może pochwalić się również udanym życiem uczuciowym. Z wyjątkiem chwil, w których  palcem grozi jej Paulina Smaszcz, Cichopek cieszy się szczęściem u boku Macieja Kurzajewskiego. Znany prezenter na tyle zamieszał jej w głowie, że po 17 latach związku porzuciła dla niego Marcina Hakiela.

Mało kto wie natomiast, że i Hakiel, którego fani wciąż zapewniają, że pięknie tańczy, wcale nie był pierwszym, przez którego serce Kasi zabiło szybciej. Jak podaje Pomponik, na drodze aktorki stanął niejaki Mateusz, który był jej przyjacielem z młodych lat. Uczucie między Cichopek a młodzieńcem zrodziło się w Wiedniu, do którego przyszła narzeczona Kurzajewskiego udała się na kursy językowe.

Zobacz także: Paulina Smaszcz wystawia swoje buty na sprzedaż. Co na to skarbówka?

Katarzyna Cichopek chciała wyjechać z Polski na stałe. Wszystko przez miłość do Mateusza

Tabloid podaje, że Mateusz studiował wtedy w stolicy Austrii, a gdy kursy Kasi dobiegły końca, para utrzymywała związek na odległość. Ten jednak nie potrwał zbyt długo. W imię miłości gwiazda TVP była gotowa wyjechać z Polski na zawsze. Cichopek miała podjąć decyzję o przeprowadzce do Wiednia i w momencie, gdy była już spakowana, a formalności dopięto na ostatni guzik, niespodziewanie zerwała z chłopakiem.

Kasia nie potrafiła ponoć rozstać się z serialem „M jak miłość”, w którym już wtedy grała jedną z głównych ról. Choć na planie panowały dość surowe zasady, aktorka spełnia się w produkcji po dziś dzień i może pochwalić się imponującym 23-letnim stażem.

Nie przegap
Rozwody kościelne w polskim show-biznesie. Kto unieważnił swoje małżeństwo?
8 Zobacz galerię
fot. Beata Zawrzel/REPORTER/East News