Obserwuj w Google News

Katarzyna Cichopek odpowiada na zaczepki Pauliny Smaszcz. „To już jest nudne”

3 min. czytania
11.08.2023 16:38
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek w końcu zdecydowała się odpowiedzieć Paulinie Smaszcz. Gwiazda opublikowała wymowny post, w którym skomentowała słowa byłej żony Macieja Kurzajewskiego. Wcześniej nie reagowała na zaczepki „kobiety-petardy”.

katarzyna-cichopek-odpowiada-na-zaczepki-pauliny-smaszcz-to-już-jest-nudne
fot. Wojciech Strozyk/East News, Artur Zawadzki/East News

Paulina Smaszcz, choć przez lata pracowała w mediach, ogólnopolską popularność zdobyła, ujawniając romans Macieja Kurzajewskiego z Katarzyną Cichopek. Od tego czasu „kobieta-petarda” nieustanie krytykuje byłego męża i jego nową partnerkę. Ostatnio jednak wyraźnie odpuściła sobie komentowanie ich życia prywatnego. Szybko wyszło na jaw, że była to tylko cisza przed burzą. Niedawno dziennikarka zaatakowała gwiazdy TVP i porównała je do „obślizgłych szczurów umoczonych w ścieku oszustw, kłamstw i manipulacji”. Chyba nie spodziewała się, że na jej słowa zareaguje Cichopek, która do tej pory konsekwentnie milczała i puszczała obelgi Smaszcz mimo uszu.

Katarzyna Cichopek reaguje na słowa Pauliny Smaszcz. Poparł ją Maciej Kurzajewski

Paulinie Smaszcz nie spodobało się, że Maciej Kurzajewski zabrał Katarzynę Cichopek na wakacje w miejsca, gdzie wcześniej urlopował z rodziną. - Konkubiny, jeżdżą na wakacje z obecnymi facetami, w miejsca, gdzie on spędzał przez wiele lat wakacje ze swoją rodziną, swoimi dziećmi, gdzie deklarował miłość, wierność i oddanie na zawsze. To trend, czy wzorce? Obecnie pani Kasia z Maciejem spędzają wakacje na wyspie Leros, gdzie przez 15 lat całą rodziną spędzaliśmy wakacje. Dzwonią i piszą do mnie znajomi, że to samo miejsce, ten sam hotel, te same restauracje i nawet leżaki te same - pisała na Instagramie.

W dalszej części wpisu „kobieta-petarda” zarzuciła prowadzącym „ Pytania na Śniadanie”, że wcale nie remontują domu Macieja Kurzajewskiego w Starej Miłosnej, a gwiazda „ M jak miłość” bez krępacji śpi w jej łóżku. - W domu rodzinnym w Starej Miłośnie nie ma żadnego remontu i nigdy go nie było. Konkubina bez wahania mieszkania w naszym rodzinnym domu, śpi w moim łóżku, nawet na tym samym materacu, je z moich talerzy i kąpie się w mojej wannie. Brak wstydu, brak mózgu, czy brak klasy? - dopytywała wzburzona dziennikarka.

Redakcja poleca

Nieoczekiwanie na zaczepki Smaszcz postanowiła zareagować sama Cichopek. Aktorka opublikowała wymowny post, w którym odniosła się do słów krytyki. - Komentarz jest zbędny - napisała, dodając pod zdjęciem interesujące hasztagi takie jak #niepytamozgodębomogę, #wolność, #brakograniczeń, #niezależność czy #odwaga. Ukochaną poparł Kurzajewski, zostawiając serduszko pod fotografią.

W komentarzach pod wpisem Cichopek znalazła się masa wypowiedzi jej fanów, którzy wspierali idolkę. - Głowa do góry do góry i do przodu! Jeden miał nie komentować, jak sobie nie radzi, to komentuje. Druga co rusz coś wyciąga... Współczuję Wam, że musicie czytać te wypociny. Rozstania nie są proste, ale to już jest nudne. Jak się kochacie, to walczcie o to, mimo wszystko! I takie pytanie mam, czy w tym niewyremontowanym mieszkaniu zdążyliście zmienić pościel byłej żony? - pytał jeden z internautów. - Tak sobie myślę i to całkiem na poważnie, że Pan Hakiel z Panią Smaszcz byliby idealną parą - zażartował kolejny.

Nie przegap
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl