Obserwuj w Google News

Chłopaki do wzięcia: Jaruś już po rozwodzie? Widzowie nie mają wątpliwości. "Nie są już razem"

2 min. czytania
26.04.2022 10:31
Zareaguj Reakcja

Jaruś, jeden z najpopularniejszych bohaterów programu "Chłopaki do wzięcia", wziął ślub. Zdaniem części widzów sielanka trwała bardzo krótko, a małżonkowie nie są już razem, przez co mężczyzna może zostać bez dachu nad głową. 

Ślub Jarusia
fot. screen: YouTube

" Chłopaki do wzięcia" to popularny polski program typu reality show, który podejmuje oryginalną tematykę. Jego bohaterami są mężczyźni z małych miast lub wsi, w trudnej sytuacji życiowej, pracujący dorywczo i z niełatwą przeszłością. Choć bardzo chcą znaleźć miłość i zbudować stabilny związek, problemy osobiste i finansowe mocno im to utrudniają. Mimo to próbują odnaleźć szczęście, korzystając między innymi z pomocy biur matrymonialnych. Bohaterowie tacy jak Ryszard "Szczena", Krzysztof "Bandziorek" czy Jaruś zyskali sympatię widzów, którzy trzymają kciuki za spełnienie ich marzeń o rodzinie.

Jaruś stał się prawdziwym gwiazdorem show, gdy okazało się, że udało mu się odnaleźć kobietę, która zapragnęła zostać jego żoną. Z ukochaną Gosią wziął ślub i postanowił przeprowadzić się do jej mieszkania. Zdaniem części widzów nie był to najlepszy pomysł, a uczestnik "Chłopaków do wzięcia" może zostać bez dachu nad głową, gdyby jego małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Pojawiły się także głosy, że najgorsze już się stało, a małżeństwo Jarusia przeszło do historii. Dowodem ma być wymowny szczegół, który dostrzegli uważni fani programu.

Uczestnicy 1. edycji "Big Btoher"
10 Zobacz galerię
fot. MAREK ZAWADKA/REPORTER/ EAST NEWS
Redakcja poleca

Chłopaki do wzięcia: Małżeństwo Jarusia to już przeszłość? Widzowie wskazują dowód

- No i to właśnie uważam za duży błąd, bo miłość miłością, ale sam powinien wiedzieć, ile trwały dotychczasowe "związki" i zadbać o swoją przyszłość, na wypadek niewypału z małżeństwem

- Przynajmniej przez rok powinien to mieszkanie potrzymać, bo nie wiadomo, jak będzie się im układać w małżeństwie. Gdyby coś poszło im nie tak, to Jarek stanie się bezdomny - komentowali fani "Chłopaków do wzięcia" pod informacją o tym, że Jaruś zdał swoje komunalne mieszkanie i zamieszkał z żoną.

Zdaniem części widzów kanału, który mężczyzna prowadzi w serwisie YouTube, jego związek z Gosią zakończył się. Dowodem ma być fakt, że na najnowszych nagraniach próżno szukać na jego palcu ślubnej obrączki.

- A gdzie ma obrączkę? Czy już po małżeństwie?

- Oni już raczej nie są razem. Na filmach nie nosi obrączki - czytamy w internetowych komentarzach.

Jaruś do tej pory nie zdecydował się na komentarz w sprawie domysłów widzów. Miejmy nadzieję, że po raz kolejny nie został odrzucony.