Zamknij

Anna Lewandowska zagrzewa naszych w Katarze. 5-letnia Klara skradła show! [FOTO]

04.12.2022 16:21

Anna Lewandowska kibicuje polskiej drużynie na Mistrzostwach Świata w Katarze 2022. Trenerka pokazała, jak z córkami zagrzewają biało-czerwonych przed meczem z Francją. Uwagę przykuł karkołomny popis Klary. Niewiarygodne, co potrafi 5-letnia córka Roberta Lewandowskiego. 

Anna Lewandowska zagrzewa naszych w Katarze. 5-letnia Klara skradła show! [FOTO]
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Mecz Polska-Francja na Mistrzostwach Świata w Katarze 2022 rozpoczął się w sobotę o godzinie 16:00. Widzowie trzymają kciuki za polską drużynę, przed którą szalenie trudne zadanie, ale jednocześnie szansa na wejście do ćwierćfinału mistrzostw.

Na miejscu drużynie pod wodzą Roberta Lewandowskiego kibicuje Anna Lewandowska z córkami Klarą i Laurą. Dziewczyny włożyły biało-czerwone stroje, naturalnie z numerem dziewięć, i zatańczyły dla naszych przed obiektywem. Uwagę skradł akrobatyczny popis 5-letniej Klary. 

Mecz Polska-Francja w Katarze. Anna Lewandowska z córkami kibicują naszym 

Już tradycyjnie w czasie meczu Polaków na mundialu w Katarze nasze WAGs, w tym Anna Lewandowska i Marina Szczęsna, motywują internautów do kibicowania. "Go Poland!" - napisała Lewa pod sesją z córkami, w której odsłoniła swój perfekcyjnie wyrzeźbiony brzuch. Ale nawet boskie kształt Anny nie mogły równać się z tym, co pokazała Klara. 5-letnia córka Roberta Lewandowskiego zdobyła się na karkołomny pokaz i wykonała gwiazdę.

"Genów nie oszukasz. Wspaniałe, wysportowane kibicki" - komenują fani Lewej. 

Dwuletnia Laura Lewandowska też rozczuliła internautów swoimi podrygami w obszernej koszulce z dziewiątką. "Mega słodka jest" - komentują obserwatorzy Anny Lewandowskiej. 

Słodko? 

Agnieszka Włodarczyk z nagą pupą w Dubaju. "Lepsze widoki niż na mundialu" [FOTO]

loader