Zamknij

Agnieszka Włodarczyk z nagą pupą w Dubaju. "Lepsze widoki niż na mundialu" [FOTO]

04.12.2022 15:23

Agnieszka Włodarczyk odsłoniła pośladki na plaży w Dubaju. Aktorka znana z "Sary" i "13 posterunku" odsłoniła boskie ciało półtora roku po narodzinach synka Milana. Fani 42-letniej gwiazdy są pod wrażeniem jej figury. 

Agnieszka Włodarczyk
fot. Instagram:@agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk w lipcu zeszłego roku urodziła syna Milana, którego ojcem jest triathlonista Robert Karaś. Od tamtej pory była gwiazda "13 posterunku" relacjonuje życie pełnoetatowej mamy i zarabia jako influencerka, reklamując na Instagramie produkty dla niemowląt. Przy okazji oddaje się podróżom.

Agnieszka Włodarczyk odsłoniła pupę na plaży w Dubaju 

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś szczególnie upodobali sobie Dubaj, skąd nie szczędzą fanom atrakcyjnych widoków. Ostatnio uwagę zwróciło zdjęcie Agnieszki Włodarczyk z nagimi pośladkami na plaży. Zgrabna pupa wywołała zachwyt wśród fanów. Nikt nie mógł uwierzyć, że zbliżająca się do 42. urodzin gwiazda "Sary" wciąż ma tak fenomenalne ciało. 

"Agnieszka, duperka jak milion dolarów! Respekt"; "Łoo mamo! Przyznam, że lepsze tu widoki niż na mundialu" - ekscytują się fani i zachodzą w głowę, jak to możliwe, że Włodarczyk ma takie kształty, choć nie ćwiczy. "Jak na »tylko matkę«, to jest ogień" - przyznają. 

Wielu fanom ujęcie rozebranej Agnieszka Włodarczyk przypomniało słynną scenę z filmu "Sara", gdy młodziutka wówczas aktorka rozebrała się przed Bogusławem Lindą, odsłaniając swoje perfekcyjne wdzięki. 

Jak widać, czas 42-latki się nie ima. Figura wciąż jak marzenie, prawda? 

loader