Obserwuj w Google News

Ewa Skibińska nago. 59-letnia aktorka bez majtek. "Bogini 200 procent" [FOTO]

1 min. czytania
18.11.2022 15:30
Zareaguj Reakcja

Ewa Skibińska zdecydowała się na opublikowanie w sieci wyjątkowo odważnych zdjęć. Aktorka znana między innymi z "Pierwszej miłości" pozuje przed lustrem całkowicie naga. Fani nie mogli nachwalić się figury 59-latki. 

Ewa Skibińska
fot. Tomasz Urbanek/East News / Instagram: @e_skibinska

Ewa Skibińska to znana polska aktorka, której popularność przyniosły zwłaszcza role serialowe, w tym kreacja Teresy w "Pierwszej miłości". 59-latka nie jest typem celebrytki, ale jest w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Szczególne zainteresowanie internautów wzbudził jeden z ostatnich postów Skibińskiej, która postanowiła pochwalić się swoim wysportowanym ciałem. Niespodziewanie jednak mogliśmy podziwiać aktorkę zupełnie nagą.

Redakcja poleca

Ewa Skibińska nago. Polska aktorka pokazała zdjęcie bez ubrania

Na profilu Ewy Skibińskiej na Instagramie pojawiły się zdjęcia, które wywołały żywiołowe reakcje fanów aktorki. 59-latkę możemy podziwiać przed lustrem, całkowicie nagą. Jedynie na włosach zawiązała sobie ręcznik. W komentarzach niemal natychmiast zaroiło się od komplementów pod adresem zgrabnego i wysportowanego ciała. Emotikoną ognia skomentował fotografie Ralph Kamiński, a Agnieszka Dygant prosiła koleżankę o opuszczenie ręki, którą zasłania na zdjęciu biust.

- Bogini 200 procent.

- Fajne zdjęcia z pozytywną energią.

- Bo piękna nie trzeba zamykać przed światem.

- Afrodyta - wtórowali fani aktorki.

W ostatnich latach Ewę Skibińską mogliśmy oglądać w takich produkcjach jak "Odwilż", "Ślepnąc od świateł" czy "W głębi lasu". Jak widać, gwiazda dba nie tylko o aktorski warsztat, ale także o imponującą formę fizyczną.

Ewa Skibińska nago
fot. screen: Instagram @e_skibinska