Zamknij

Wyśmiali zimową sesję Majdanów. "W śnieg w szpilkach, gratuluję" [FOTO]

04.12.2022 13:13

Małgorzata Rozenek pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej, w której wystąpiła razem z Radosławem Majdanem i synami. Bajkowy obrazek jednak nie spodobał się wszystkim obserwatorom. Majdanom oberwało się za okropną sztuczność i wystawianie synów na pośmiewisko. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
fot. PRZEMEK SWIDERSKI/REPORTER/EAST NEWS, Intagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oficjalnie rozpoczęli przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. W nowym domu Majdanów stanęła już okazała choinka, a wnętrze przemieniło się w prawdziwy "winter wonderland", jak napisała o bajecznym wystroju Gosia. 

Naturalnie, jak co roku, Majdanowie wykorzystali okres świąt do realizacji lukratywnych kampanii reklamowych. Jednym z nich była sesja zdjęciowa dla popularnej marki biżuteryjnej. W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie wystylizowanej na biało rodziny, na którym uwagę internautów zwróciły przede wszystkim buty Małgorzaty Rozenek. 

Małgorzata Rozenek skrytykowana za świąteczną sesję zdjęciową

Świąteczna sesja Majdanów, choć niewątpliwie elegancka i urokliwa, mało komu z komentujących przypadła do gustu. Pozującej pośród zaśnieżonych choinek i sań rodzinie wytknięto lansowanie "sztucznej idylli, niemającej nic wspólnego z prawdziwym życiem". Dobitnym przykładem odrealnienia miało być obuwie Gosi. "Szpile na śnieg" - drwili z luksusowych sandałków zanurzonych w sztucznym puchu. 

"Współczuję tym chłopakom. Widać, że im wstyd przed kolegami" - pisali o Stasiu i Tadziu internauci. Rozenek zarzucono narażanie nastolatków na pośmiewisko w imię zaspokajania własnej próżności. "Wiecznie ciągani po sesjach, przebierani" - martwili się o chłopców obserwatorzy i pytali, po co synom aż tyle stylizacji. "Upudrowani jak lale. Przecież to ładne, świeże twarze, piękne z natury, a tu jacyś tacy wypacykowani. Niepotrzebnie" - ocenili internatowi znawcy. 

Gosia i Radek nie odpowiedzieli na złośliwe przytyki. Podoba wam się świąteczna sesja rodziny Majdanów, czy internauci mają rację? 

loader