Obserwuj w Google News

Marina Łuczenko-Szczęsna na Sylwestrze TVP. "Strasznie się cieszę"

2 min. czytania
26.11.2022 13:15

Marina Łuczenko-Szczęsna ogłosiła, że pojawi się na „Sylwestrze marzeń z Dwójką”. Piosenkarka wystąpi w Zakopanem u boku gwiazd takich jak Sara James czy Zenek Martyniuk. Jak wyznała w najnowszym wywiadzie, nie może doczekać się udziału w imprezie organizowanej przez Telewizję Polską.

Marina Łuczenko-Szczęsna
fot. TRICOLORS/East News

Marina Łuczenko-Szczęsna popularność zdobyła dzięki udziałowi w programach „Szansa na sukces” i „Droga do gwiazd”, gdzie dostrzeżono jej talent wokalny. Piosenkarka wydała trzy albumy: „Hard Beat”, „On My Way” i „Warstwy”. Ma na swoim koncie również udział w programie „Taniec z gwiazdami”, gdzie tańczyła u boku Michała Uryniuka.

Zobacz także:  „Taniec z gwiazdami”: znamy kolejnego uczestnika 9. edycji. To aktor znany z „Listów do M.”

Marina Łuczenko-Szczęsna wystąpi na Sylwestrze w Dwójce. „Jestem podekscytowana”

Marina jest prywatnie żoną piłkarza Wojciecha Szczęsnego i jedną z najpopularniejszych polskich WAGs. Gwiazda zawiesiła na jakiś czas karierę muzyczną, by zająć się wychowywaniem synka Liama i spełniać w roli influencerki.

Choć obecnie tylko sporadycznie wypuszcza nowe utwory, napisała ostatnio piosenkę z okazji Mundialu 2022.

Moja propozycja na MUNDIAL 2022 dostępna we wszystkich sklepach streamingowych

– napisała o „This is the Moment”.

Redakcja poleca

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Celebrytka gościła niedawno w programie „Pytanie na śniadanie”, gdzie opowiedziała o swoich sylwestrowych planach. Okazuje się, że ponownie pojawi się na scenie!

W tym roku, jak i w poprzednim, będziemy z rodziną w Zakopanem. Najpierw rodzinny czas, a potem robota, ale też przyjemność, bo uwielbiam występować

– zdradziła na antenie Telewizji Polskiej.

Łuczenko-Szczęsna ujawniła, że będzie jedną z gwiazd, które uświetnią swoim występem „Sylwester marzeń z Dwójką”. Żona Szczęsnego wystąpi u boku m.in. Sary James, Zenka Martyniuka, czy zespołu Golec uOrkiestra.

Cieszę się, że będę. Po 12 latach wracam i będę miała przyjemność zaśpiewać w Sylwestra. Strasznie się cieszę i jestem podekscytowana!

– powiedziała prowadzącym w popularnej śniadaniówce.

Planujecie oglądać sylwestrową imprezę w TVP?

Georgina Rodriguez / Anna Lewandowska / https://www.instagram.com/antonelaroccuzzo
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram: @georginagio / annalewandowska / antonelaroccuzzo