Zamknij

Anna Lewandowska na liście najbogatszych. Na czym zbiła majątek?

05.12.2022 15:56

Anna Lewandowska znalazła się na liście najbogatszych Polek. Według "Wprost" jej majątek szacuje się na kilkaset milionów złotych. Na czym żona Roberta Lewandowskiego zarobiła fortunę?

Anna Lewandowska na liście najbogatszych. Na czym zbiła majątek?
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Anna Lewandowska bez wytchnienia pracuje nad rozwojem swojej osobistej marki. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 5 milionów użytkowników, co wpływa na wysokość wynagrodzenia płynącego ze współprac z różnymi firmami. W przypadku Lewandowskiej te pieniądze to tylko kropla w morzu. Obrotna żona Roberta Lewandowskiego dba o to, by dywersyfikować źródła przychodu, w związku z czym powstały takie firmy jak Phlov, sklep HPBA, catering Super Menu oraz linia zdrowych przekąsek Eat by Ann. Jakby tego było mało, Anna otworzyła także własną siłownię.

Zobacz także: Marina zazdrości Lewandowskiej? „Nie każdy może być Anią”

Anna Lewandowska zarabia miliony

Majątek Anny Lewandowskiej to około 313 milionów złotych, co według "Wprost" zapewniło jej miejsce w gronie najbogatszych Polek. Nie bez znaczenia jednak pozostaje fakt, że jest ona żoną jednego z najlepiej zarabiających piłkarzy. To właśnie wspólnie z Robertem Lewandowskim Anna prowadzi część interesów.

Biznesowe imperium Anny Lewandowskiej stale rośnie. Nie oznacza to jednak, że Lewandowska nie dzieli się swoim majątkiem. Wraz z Robertem wspiera akcje charytatywne, ponieważ, jak sama przyznała, "wie, jak to jest nie mieć nic".

Moja mama, jak dawała mojemu bratu i mi cukierka, to dawała jednego i mówiła, że mamy się podzielić. Trochę robię podobnie z moimi córeczkami. Uczę je dzielenia się. Jeżeli uda mi się wychować w ten sposób moje córki, to będę bardzo dumna [...] Angażowaliśmy się już wiele razy z moim mężem i zawsze staramy się wspierać tego typu akcje, tego typu działania, gdzie jest możliwość pomocy, szczególnie rodzinom i szczególnie w tak ważnym momencie, jakim są święta — tłumaczyła w filmie promującym Szlachetną Paczkę.

Należy przyznać, że działalność Lewandowskich zasługuje na uznanie. Gdyby każdy celebryta tak ochoczo wspierał akcje charytatywne, świat byłby lepszy.

loader

Źródła: RadioZET.pl/Plotek.pl/Rankingi.wprost.pl