Obserwuj w Google News

Anna Lewandowska kłóci się z internautami. Poszło o napoje energetyczne

2 min. czytania
21.11.2022 12:56

Anna Lewandowska jako trenerka fitness skupia swoją karierę na promowaniu zdrowego stylu życia. Choć celebrytka ma grono oddanych fanów, zdarza się, że musi mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami w sieci. Tak było i tym razem – obserwatorzy zarzucili żonie piłkarza promowanie szkodliwych produktów.

Anna Lewandowska
fot. VIPHOTO/East News

Anna Lewandowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich trenerek personalnych, która konkuruje z Ewą Chodakowską. Żona Roberta Lewandowskiego jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje materiały zachęcające do zdrowego trybu życia czy reklamuje swoje najnowsze produkty.

Zobacz także:  Chodakowska ostro o Lewandowskiej: „Zakończyłam znajomość”

Anna Lewandowska w ogniu krytyki. „Dobre dla łatwowiernych i nieświadomych”

Instagramowe wpisy Lewandowskiej spotykają się zwykle głównie z pozytywnym odbiorem. Tym razem było jednak inaczej. Wszystko przez...energetyki.

Celebrytka, która niedawno dołączyła do listy najbogatszych Polek, prężnie rozwija swój biznes, organizując obozy fitnessowe oraz sprzedając suplementy diety i energetyczne przekąski markowane swoim nazwiskiem.

Ostatni produkt zareklamowany przez trenerkę spotkał się z falą oburzenia – awanturę rozpętały napoje energetyczne, które zagościły w asortymencie sklepu „Foods by Ann”. Energetyki o wdzięcznej nazwie „Cieszynki”, szeroko promowane przez rodzinę Lewandowskich, najwyraźniej wcale nie ucieszyły obserwatorów gwiazdy.

Redakcja poleca

Fani Anny Lewandowskiej dali wyraz swojemu oburzeniu w sekcji komentarzy.

Napój energetyczny jest zdrowy? Jaki jest jego skład w takim razie? Ile jest cukru w tych Cieszynkach? Zdrowe przekąski, napój energetyczny - wybierz jedno. Zdrowie i napój energetyczny... Dobre dla łatwowiernych i nieświadomych. Anno, czy naprawdę brakuje Ci czegoś, aby zarabiać na tego typu produktach i niszczyć zdrowie innych? Nie ma już nic zdrowego, wszystko jest modyfikowane, a napoje energetyczne prowadzą nas do różnych chorób

– można przeczytać na Facebooku trenerki.

Żona piłkarza postanowiła odnieść się do zarzutów, publikując na Instagramie nieprzychylne komentarze internautów wraz z krótkim wyjaśnieniem.

Chciałam wam tylko powiedzieć, że dostępne na rynku napoje energetyczne składają się głównie z wody. Później dodatkami są cukry i kofeina (...), aromaty, które w większości są nienaturalne, tauryna i syntetyczne mieszanki witamin. Napoje w ofercie Levann to jest zdecydowanie lepszy wybór! Napoje w naszej ofercie skomponowaliśmy głównie z soków i dodaliśmy do nich naturalną kofeinę (...), nie dodajemy do nich żadnych cukrów

– próbowała wytłumaczyć rozwścieczonym fanom.

Co myślicie o kontrowersyjnym produkcie by Ann?

Anna i Robert Lewandowscy
13 Zobacz galerię
fot. Instagram:@annalewandowskahpba