Obserwuj w Google News

Anna Lewandowska nigdy nie była tak szczera. Opowiedziała o trudach macierzyństwa

2 min. czytania
21.11.2022 10:26
Zareaguj Reakcja

Anna Lewandowska chroni swoją prywatność i rzadko się wypowiada na temat rodzicielstwa. Trenerka zrobiła wyjątek i opowiedziała o trudach, z którymi mierzy się na co dzień.

Anna Lewandowska
fot. Grzegorz Michalowski/East News

Anna Lewandowska nigdy nie była tak szczera. Trenerka rzadko zdradza, jak wygląda jej dzień. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i zdradziła dociekliwym fanom, jak łączy pracę z prowadzeniem wielu biznesów.

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy oddali pół miliona! Szlachetny gest?

Anna Lewandowska opowiedziała o trudach macierzyństwa

Anna Lewandowska jest bardzo przedsiębiorczą kobietą. Na co dzień prowadzi wiele biznesów, angażuje się w kontakt z fanami i nie zaniedbuje treningów. Obserwatorki żony słynnego piłkarza zastanawiają się, jak się jej udaje łączyć tak wielką odpowiedzialność z byciem mamą.

Redakcja poleca

Lewandowska przyznaje, że często może liczyć na wsparcie bać i niań, dzięki czemu ma czas na rozwój osobisty, ale nie zaniedbuje dziewczynek. Trenerka przyznaje jednak, że dojście do takiej równowagi nie jest łatwe.

Miewam chwilę zwątpienia i wyrzuty sumienia, że nie mogę być we wszystkich miejscach jednocześnie. Czy znacie takie powiedzenie szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko? - pisała szczerze na swoim profilu na Instagramie.

Fani docenili szczerość Anny Lewandowskiej i zapewniali ją, że jest świetną mamą.

Jak to w macierzyństwie. Bywają lepsze i gorsze chwile. Kolorowo bywa czasami - można przeczytać wśród wypowiedzi internautów.

Anna Lewandowska: ile ma dzieci?

Anna Lewandowska została żoną Roberta Lewandowskiego w 2013 roku. Para doczekała się dwóch córek: 5-letniej Klary i 2-letniej Laury.

Zobacz także: Miłość od pierwszego wejrzenia w "Rolnik szuka żony"? Mateusz spotkał się z Agnieszką

RadioZET.pl/instagram/plotek.pl

Znani leworęczni
10 Zobacz galerię
fot. Instagram